iOS İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
277 İÇERİK

Beta 5 güncellemesinden yaklaşık iki hafta sonra yayınlanan iOS 12.3, yeni TV uygulaması gibi dikkat çeken yenilikleri beraberinde getirmişti. Bu güncel..

WWDC 2019 etkinliğinde duyurusu yapılan iOS 13 güncellemesi, tanıtımının hemen ardından geliştiriciler için yayınlanmıştı. 3 hafta gibi bir süred..

Geçtiğimiz günlerde WWDC 2019 etkinliğinde duyurulan iOS 13 hakkında yeni bilgiler geliyor. iOS 13 ile bazı iPhone modellerinde aynı anda hem arka hem ö..

Apple WWDC 2019

Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinliği bu yıl da 3-6 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Yeniliklerine her yıl bir yenisini kadan ..

iPhone kullananların yol arkadaşı iTunes için yolun sonu görünüyor. Apple’ın en önemli servislerinden birisi olan iTunes’in kaldırılacağ..

Bir süre önce Apple’ın yaptığı bir açıklama gündemi oldukça meşgul etti. Eski iPhone modellerinin bilinçli olarak yavaşlatıldığını itiraf ed..

Apple’ın son büyük güncellemesi olan iOS 11’in Beta sürümleri belli aralıklarla yayınlanıyor. Genellikle performans düzeltmeleri gibi özellikler ..

Instagram’ın Stories özelliğini kullanıma sunmasıyla oldukça geri planda kalan Snapchat, yayınlayacağı yeni özelliği sayesinde kaybettiği popüler..

Popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, kullanırken dikkat etmemiz gereken bir uygulama haline geliyor. Kişilerin cep numaralarıyla birlikte eşzama..