MobilAmca.Com

Vodafone Aylık 500 MB İnternet Paketi – 15 TL

Vodafone Aylık 500 MB İnternet Paketi – 15 TL
Paylaş

Vodafone kullanıcılarına çeşitli internet paketleri sunuyor. Bunlardan birisi de 500 MB kotalı paket.

Vodafone aylık 500 MB internet paketi kapsamında 15 TL karşılığında 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 500 MB’lık paket sizi olur.

Burada bahsettiğimiz 250 MB‘lık paket yerine eğer kullanımınız biraz daha fazla ise 4 lira fark vererek 500 MB’lık paketi almak daha avantajlı olacaktır.

Bir de sevindirici bir not paylalaşım,

01.07.2013 tarihine kadar, henüz indirimli mobil internet kampanyalarından yararlanmamış aboneler belirtilen paketlerden ilk ay ücretsiz yararlanabilirler.

 • Vodafone aylık 500 MB internet paketini nasıl alabilirim?

ABONE 500NET yazıp 3636‘ya kısa mesaj göndererek paketi alabilirsiniz.

 • Peki paketi nasıl iptal edebilirim?

IPTAL SUPER500 yazıp yine 3636‘ya göndererek de paketi iptal edebilirsiniz.

Vodafone aylık 500 MB internet paketinin diğer ayrıntıları ise şöyle;

 • Yenilenen Super Internet paketlerinden Faturasız aboneler yararlanabilir.
 • Aylık 250 MB/11 TL, Aylık 500 MB/15 TL ve Aylık 1 GB/21 TL karşılığında internet kullanımı sağlar ve ilgili paketlerde kotaya ulaşıldığında dönem sonuna kadar internet erişimi kesilir. İnternet erişimini kesmek için bağlantı kızı 1 kbps’a düşer. İnternet erişimine devam etmek için ek paket satın alınması gerekir.
 • Faturasız hatlarda 30 günlük periyodlarda yineleme yapılır.
 • Faturasız hatlar için 30 gün geçerlidir. Aylık verilen data kullanım miktarının dolması durumunda internet erişimine devam edebilmek için günlük ek paket alınabilir.
 • Aylık Super Internet paketlerinin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımınız GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Aylık paketler ile internet üzerinden ses iletişimi (VOIP) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. hizmetler kullanılamaz.Paket bedeline Abone Olınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Aylık Süper Internet paketini satın alan kullanıcıların 3G servisi otomatik olarak açılır.Paket kullanıldığı sürece 3G servisi kapatılmaz.
 • Paketlerden, eğer 3G abonesi iseniz ve cep telefonunuz 3G destekliyorsa 3G hızında, 3G abonesi değilseniz 2G/Edge hızında faydalanabilirsiniz. Vodafone 3G kapsaması coğrafi koşullara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
 • İnternet Paketi’ni kullanabilmek için telefonunuzdaki internet ayarlarınızın yapılmış olması gerekmektedir.
 • Fiyatlara faturasız hatlar için (%18) KDV ve (%25) ÖİV dahildir.
 • Vodafone tarife/paket koşullarını, tarifeye/pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, paketin iptali için “IPTAL 250NET/IPTAL 500NET/IPTAL SUPER1GB” yazarak 3636’ya SMS atabilir. Paket 30 günlük periyodun sonunda sonlanacaktır.
 • Farklı bir data opsiyonuna geçmek için data paketinizi iptal etmeniz gerekmez. Başka bir pakete geçmek istediğinizde sadece yeni paketinizi talep etmeniz yeterlidir. Ayrıca kalan kullanımlarınızı, önceki paketinizin bitiş tarihine kadar kullanabilirsiniz. İkinci paketi aldığınızda, ilk paket bir daha yenilenmez fakat son kullanım tarihine kadar kullanılabilir. Son alınan paketin yenilenme tarihinde kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmez.
 • ABONELİK YÖNTEMİ Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Hizmet Merkezleri üzerinden de abonelik yaptırılabilmektedir.

yazar hakkında

Sinan

Sinan

21 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencisi. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenmesini ister.

7 Yorum

 1. Hepyalan
  Hepyalan Temmuz 03, 01:07

  Hep yalan fasa fiso maksat milleti kandırma sahtekarlık vodafone karamanın koyunu çıkar böyle oyunu

  Yorumu Cevapla
 2. arzu
  arzu Ağustos 19, 12:57

  500neti sitedeki gibi iptal ettim ama işlem gerceklesmedi hep yalan ya bir iş yapıyorsunuz hizmet sıfır.tekrar tl aldığımda ıptal edemediğim için yine yenileniyor ve bu bir boyunca yetmiyor gülük haftalık net almak zorunda kalıyor buda maliyet sürekli pahalı diye turkcellden vodafone geçtik yine aynısı oldu değişen birşey olmadı.çekim kuvveti rezalet…

  Yorumu Cevapla
  • Sinan
   Sinan Yazar Ağustos 19, 13:50

   Merhabalar Arzu,
   Vodafone veri tabanında güncellenme yapılmış bulunmakta. Yukarıda bulunan iptal yönergelerini okuyarak paketi iptal etmeyi deneyebilirsiniz.

   Yorumu Cevapla
 3. tugba
  tugba Ağustos 29, 17:17

  ya 500mb internet paketini iptal edemiyorum. lütfen yardımcı olurmusunuz neden hata veriyor

  Yorumu Cevapla
 4. aslı
  aslı Ağustos 29, 23:23

  ben böyle yalan dolan görmedim ya yukarıda anlatmışlar herşeyi ama iptal etmeye gelince olmuyor bu kadar sahtekarlık olmaz 15liraya gelince hemen alıyorlar iptal edelim diyince uğraş dur!!

  Yorumu Cevapla
 5. Oktay
  Oktay Ocak 09, 11:59

  Arkadaş şu ABONE NET500MB nasıl iptal edicez

  Yorumu Cevapla
 6. Meryem
  Meryem Eylül 07, 08:28

  Arkadaşlar eğer mesajla iptal edemiyorsanız müşteri hizmetlerini arayın onlar hemen iptal ediyorlar.

  Yorumu Cevapla

Yorum Yaz