1 Saat Bekleten Fotoğraf Uygulaması: 1-Hour Photo

Artık herkes çektiği fotoğrafı hiç vakit kaybeden sosyal medya hesaplarından (Instagram, Facebook…) paylaşıyor. Ama bir uygulama var ki fotoğrafı kaliteli ve farklı bir hale getirmek için sizden 1 saat istiyor. 1-Hour Photo uygulaması çektiğiniz fotoğrafı 1 saat boyunca düzenliyor ve karşınıza bambaşka halde çıkarıyor.

Çektiğimiz fotoğrafları daha net ve farklı hale getirebilmek için birçok fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıyoruz. Sosyal medyada farklı ve kaliteli fotoğraflar her zaman daha fazla ilgi görüyor. Film kalitesinde ve profesyonel makine ile çekilmiş gibi fotoğrafınızı düzenleyecek uygulama 1-Hour Photo’yu duymadıysanız hiç vakit kaybetmeyin.

1-hour-photo 2

Uygulamayı indirdikten sonra 1-Hour Photo üzerinden bir yada birkaç tane fotoğraf çekiyorsunuz. 1 saat bekliyorsunuz. Ekranda dakikaları görebiliyorsunuz. Uygulamanın özelliği fotoğrafı siyah beyaz düzenlemesi. Ama diğer fotoğraf düzenleme uygulamalarındaki gibi klasik siyah beyaz bir efekt uygulanmıyor. 1 saat dolduktan sonra fotoğraf otomatik olarak telefonunuza kaydoluyor.

Karanlık ve siyah beyaz fotoğrafları sevenlerin çok seveceği harika bir uygulama. Sonucunda kaliteli bir fotoğrafa sahip olmak istiyorsanız 1 saat bekleyeceksiniz. Ama eminim çok seveceksiniz. Uygulama iPhone için uyumluluk gösteriyor.

1-Hour Photo uygulamasını aşağıdan indirebilirsiniz.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

617 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.