1Password Android’e Geldi!

iOS işletim sistemine özel en iyi ve en çok kullanılan uygulamalardan biri olan 1Password uygulaması artık Android’li cihazlarda da kullanılabilecek.

1Password, kullanılan bütün web sitelerin giriş bilgilerini tek bir yerde güvenli bir şekilde saklayan bir uygulama. 2012 senesinden beri İOS işletim sisteminin vazgeçilmez uygulamalarından biri oldu. 1Password artık Android’e de geldi ve Google Play mağazasındaki yerini aldı.

iOS’da ki sürümüne nazaran ücretsiz olarak Android’e gelen uygulama, cihazınızda ki giriş yaptığınız bütün servis yada web sitelerin şifrelerini kayıt edecek. Böylelikle bütün uygulamalara tek bir şifre ile giriş yapabileceksiniz. Kişiye özel olarak zor ve güçlü şifreler sunan 1Password, bu şifreleri kendi kilit kasasında saklar.

Geçici süreliğine ücretsiz…

Şimdilik ücretsiz bir şekilde mağazadaki yerini alan 1Password uygulaması, Ağustos ayına kadar kullanıcılara deneme şansı veriyor. 1 Ağustostan sonra 1Password’un detaylı özelliklerini keşfedebilmek için ödeme yapmanız gerekecektir. Uygulamayı indirdikten sonra Windows bilgisayarınız, iPhone, iPad ve Mac cihazlarınızın hepsiyle şifrelerinizi eş zamanlamanız ve güvende tutmanız mümkündür.

1Password uygulamasını Android cihazınıza aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agilebits.onepassword” icon=”Android”]

Görüntülemeler
101
Konu Kategorileri:
Android Uygulamaları

Tüm Yorumlar

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.