2018 Steam Yaz İndirimleri 21 Haziran’da Başlıyor!

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip, en büyük oyuncu topluluğu platformu ola Steam ‘de 2018 yılı yaz indirimleri 21 Haziran itibariyle başlıyor. Birçok oyunda %10’dan %90’a kadar indirimlerin uygulanacağı bu dönemi, kullanıcılar yine dört gözle bekliyorlar.

 

Steam ‘de Binlerce Oyun İndirime Girecek

Geçtiğimiz senelerde 8.000 ile 10.000 arasında oyunun indirime girdiği bu büyük indirim döneminde yine benzer rakamların ortaya çıkmasını bekliyoruz. Son olarak kış mevsiminde böylesine büyük bir indirim dönemi başlamış ve hatırlayacağınız üzere Youtube kanalımızda 2 video ile alınabilecek oyunlar hakkında önerilerde bulunmuştuk.

Kur Farkının Etkisi

Özellikle dolar karşısında TL’nin değer kaybetmesi, Steam’de de ufak değişikliklere yol açmaya başladı. Bunun en basit örneklerinden birisi de, önceleri 24 TL’ye satılan Counter-Strike: Global Offensive oyununun 25 TL’ye çıkması oldu. Her ne kadar sadece 1 TL’lik zam almış olsa da, 3-4 TL’lik oynamaların olduğu oyunlar da mevcut. Yine de belirtmek gerek, TL açısından baktığımızda oyunlar hâlen uygun görünüyor.

Ancak yine de, özellikle oyun hastaları için %10’luk bir indirim bile kimi zaman cezbedici olabiliyor. Bizler, yine Mobilamca ekibi olarak indirim dönemini yakından takip ederek siz değerli takipçilerimize en hızlı ve faydalı şekilde bilgi sağlamaya çalışacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git