2021 Yeni Yıl İnternet Kampanyası Başladı!

Vodafone-Turk-Telekom-ve-Turkcell-2021-Yeni-Yil-Internet-Kampanyasi.jpg

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell 2021 Yeni Yıl İnternet Kampanyası

Yeni yıla girmemiz ile birlikte birçok firma büyük kampanyalar yamaya başladı. Özellikle GSM operatörleri aboneleri için çeşitli hediyeler ve dakika kampanyaları ortaya çıkardı. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell 2021 yeni yıl internet kampanyası ile kullanıcılar, ücretsiz konuşma ve internetin sahibi olabilecek. Her yıl olduğu gibi yine aynı şekilde bedava internet kampanyaları birbirini kovalıyor. Bu yazımızda Turkcell 2021 bedava internet, Vodafone 2021 bedava internet ve Türk Telekom 2021 bedava internet kampanyalarına yer vereceğiz.

Abone sayısını artırmak ve hazırda olan abonelerinin devamlılığını sağlamak için çeşitli kampanyalar hazırlanıyor. 2021 bedava internet kampanyaları en çok ilgi gören detaylar arasında yer alıyor.

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell 2021 Yeni Yıl İnternet

Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell 2021 Yeni Yıl İnternet

2021 Yeni Yıl İnternet Kampanyası Detayları

Üç operatörün başlatmış olduğunu 2021 bedava internet kampanyası, tüm kullanıcıları yakından ilgilendiriyor. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell 2021 yeni yıl internet kampanyası ile doyasıya internet kullanıma erişmek için bu üç operatörlerden birinde olmanız yeterli olacaktır. Sadece bedava internet değil aynı zamanda yeni yıla özel çeşitli indirmeler ve hediyeler de sunmaya başladılar.

Hangi operatör daha fazla hediye veriyor, hangi operatörün paketleri daha avantajlı? Gelin hep birlikte inceleyelim. Bu yeni yıla özel bedava internet kampanyaları şu şekildedir:

Vodafone 2021 bedava internet hediyesine sahip olmak çok kolay! Vodafone aboneleri 100 GB bedava internetin sahibi olabilir. Abonelere özel hazırlanan yılbaşı çarkı ile binlerce hediye sahiplerini bekliyor. Yıllık 100 GB internet sadece 1000 kişi ile sınırlı olacaktır.

Turkcell 2021 bedava internet hediyesinden faydalanmak için Turkcell abonesi olmak yeterli oluyor. Salla kazan üzerinden milyonlarca bedava internet dağıtılmaya başladı. Turkcell bedava internetin sahibi olmak için salla kazan sistemini kullanmanız yeterli olacaktır.

Türk Telekom 2021 bedava internet kapsamında tüm aboneler 5 GB internet kazanabilecek. Cep telefonlarının mesaj bölümünden “HEDIYE INTERNET” yazıp 5555 gönderenler, anında 5 GB internetin sahibi oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git