Adobe LightRoom, Android İçin Yayınlandı!

adobe-lightroom-android.jpg

Adobe’un popüler fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Adobe LightRoom, ilk olarak iOS kullanıcıları için sunulmuştu. Aradan aylar geçti ve sonunda Android sürümü de kullanıcılar ile buluştu.

Android için birçok fotoğraf düzenleme uygulaması bulunmasına rağmen birçok kullanıcı Adobe LightRoom uygulamasının Android için de yayınlanmasını bekliyordu. Beklenen oldu ve nihayet Adobe LightRoom uygulaması Android için de yayınlandı.

Instagram’ın popüler olmasından sonra fotoğraf düzenleme uygulamalarının önemi daha da arttı. Adobe LightRoom uygulaması ise fotoğrafları daha profesyonel hale getirmeye yardımcı oluyor.

adobe lightroom

Uygulamada fotoğraflarınızı düzenleyebilmeniz için birçok düzenleme aracı bulunuyor. Ama uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra kullanabilmeniz için bir Adobe hesabınızın olması gerekiyor. Bu durumun zorunlu olması birçok kullanıcının uygulamaya karşı duruşunu değiştiriyor.

iOS’da olduğu gibi Android için de ücretsiz olan Adobe LightRoom uygulaması, Android 4.1 ve üzeri modeller için uyumluluk gösteriyor. “Instagram’a düzenleme işlemi yapmadan fotoğraf paylaşmam” diyenlerdenseniz Adobe LightRoom uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git