• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Adobe Photoshop Fix, Android İçin Yayınlandı!

İlk olarak geçen sene iOS için yayınlanan fotoğraf düzenleme uygulaması Adobe Photoshop Fix, Andorid kullanıcıları için de yayınlandı.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında oldukça popüler olan Adobe Photoshop Fix, uzun süredir Android kullanıcıları tarafından beklenen bir uygulamaydı ve nihayet kullanıma sunuldu.

Adobe Photoshop Fix ile fotoğraflarınızda ışık ayarları yapabilir, cilt lekelerini giderebilir ve kontrast ayarları gibi birçok aracı kullanarak değişiklikler yapabilirsiniz. Özellikle sosyal medyayı aktif olarak kullananların sık kullandığı Adobe Photoshop Fix, selfiler için ideal bir uygulama.

adobe-photoshop-android

Masaüstü Photoshop programına kıyasla telefonunuza uygun bir tasarıma sahip olan bu uygulama, oldukça kolay bir kullanım imkanı sunuyor. Sadece selfieler için değil diğer birçok açıdan çekilmiş fotoğraflarınızı daha iyi bir hale getirmek için de kullanabilirsiniz.

Android kullanıcılarına da ücretsiz olarak sunulan Adobe Photoshop Fix uygulamasını Google Play Store’dan indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.