Adobe Shape CC iOS İçin Yayınlandı!

adobe-shape-cc.jpg

Gerçek dünya şekillerinin fotoğraflarını çekip Adobe Shape CC ve Illustrator ile bunları vektör  olarak açmak artık çok kolay. Hem de bunu iOS cihazınızla yapabileceğinizi söylesek ne derdiniz?

Creative Cloud, 20 büyük planını geçtiğimiz günlerdeki Max programında açıkladı. Adobe Shape CC sürülmesiyle, bu program yüksek kontrastlı nesnelerin fotoğrafını çekilmesini ve bunun düzeltilerek vektörel ortama aktarılmasını sağlamak için tasarlandı.

Ressamlar ve tasarımcılar arasında hemen trend haline gelen Shape CC, hızlıca istediğinizi ayarlamak ve görüneni dijital ortama aktarmak için çok ideal bir araçtır. Adobe Shape CC her zamankinden daha kolay şekilde gerçek dünyayı yakalamanız için iOS cihazınızda yer alacak yeni uygulamalardan.

Adobe Tasarımcısı Geoff Dowd, şunları söyledi, “Ben bir tasarımcı olarak, uzun süredir dünyadaki şekillerden nesnelerden esinleniyordum ve bir grafik tasarımcı olarak bu şekilleri yakalamayı hep istemişimdir.  Daha sonra çalışma boyunca vektör olarak kullanabilmek için iPhone, iPad ve Mac için uygulama geliştirdik ve Adobe Shape ile düşündüklerimi gerçekleştirebildiğimden dolayı heyecanlıyım.”

Vektörel Şekillere Dönüştürme

Adobe Shape CC iOS için canlı vektörel dönüştürme uygulamasıdır. Yani sizin çevrenizden gerçek şekilleri alabilir ve daha sonra da bu şekilleri vektörel boyuta dökebilirsiniz.

adobe shape ccc

Örnek verecek olursak, telefonunuzun kamera uygulamasını kullanarak ve daha sonra Adobe Shape CC vektörel önizlemesini sağlayarak uygulayabilirsiniz. Daha sonra eklemek istemediğiniz alanları temizleyebilirsiniz.

Bulutunuzu Senkronize Edin

Vektör şekliniz daha sonra Creative Cloud profilinize senkronize edilir ve Tasarım Kütüphane’nize yerleştirilir, isterseniz gelecek projelerinize de ekleyebilirsiniz,

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git