AdWords Express, iOS İçin Yayınlandı!

Google, AdWords Express iOS uygulamasını yayınladı. Reklamverenler Adwords reklamlarını iOS destekli cihazlarından oluşturabilecekler. Adwords Express hesabı olan kullanıcılar telefonlarından 15 dk’da reklam oluşturabilecekler.

Android için desteği olan Adwords Express’in iOS için yayınlanan versiyonunda da reklamlar oluşturulup ve reklam tıklamaları ve görüntülenme oranları benzeri analitik bilgilere ulaşılabiliniyor. Bu uygulama ile reklam metinleri değiştirilebiliyor. Ayrıca bütçe ile rahatça oynanıyor. Hesabınıza gelen mesajları Adwords Expres, bildirim olarak cihazınıza gönderiyor. Böylece hızlı bir şekilde iOS destekli cihazlar üzerinden işlerinizi halledebiliyorsunuz.

iPhone’un yanında iPad içinde uyumlu olan uygulama yalnızca Adwords Express hesabı olanları ilgilendiriyor. Uygulamanın Türkçe dil desteği de bulunuyor. Ayrıca Adwords Express şuanda ücretsiz olarak indirilebilir. Ama ilerideki reklam harcamaları ve fatura bilgilerinizi sorguluyor.

Uygulamanın şimdilik Android’de olan özellikleri iOS için yayınlansa da Adwords servisinin tamamının resmi olarak mobil uygulaması bulunmuyor. Bu da reklam harikası Adwords için eksiklik sayılabilir.

Adwords Express uygulamasını iOS için aşağıdan indirebilirsiniz.

Funda
Yazar: Funda #editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

595 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.