Android Animasyonlu Duvar Kağıtları – 2

Google Play’de en beğenilen android canlı duvar kağıdı uygulamalarını Android Animasyonlu Duvar Kağıtları başlıklı yazımızda sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise beğenilen hareketli duvar kağıtlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

Samsung Galaxy S4 animasyonlu duvar kağıdı uygulamalarından 3 tanesini ve 1 tane de iPhone temalı duvar kağıdı paylaşacağız.

İlk olarak Samsung Galaxy S4 Özgürlük temalı canlı duvar kağıdına bir bakalım.

  • Özgürlük temalı animasyonlu duvar kağıdında balonlar, doğa ve mutlu bir insan iç içe. Duvar kağıdının hareketli kısmı ise değişen ışık parçacıkları. Optimizasyon ayarları mevcut ve baloncuklar şeklinde renkleri birbirine karıştıran bu efekti anlatması biraz güç resimlerde görebilirsiniz. İnsanın içini açan bir duvar kağıdı olduğunu söyleyebiliriz.

galax-s42 galaxy-s4

Samsung Galaxy S4 Özgürlük android animasyonlu duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Galaxy S4 Özgürlük

İkinci uygulamamız ise Galaxy S4 Yaprak animasyonlu duvar kağıdı.

  • Galaxy S4 Yaprak hareketli duvar kağıdı uygulaması 3-4 farklı animasyonu aynı anda barındıran bir android uygulaması. Yaprakların düşme efekti ve ekranda basılan yerin damla efekti yapması bunlardan bazıları. Yaprakların düşme hızı ve FPS gibi özellikler şarj tüketimi açısından da önemli bu düzenlemeleri ayarlar sekmesinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeşil severler için oldukça güzel bir duvar kağıdı.

s4-yaprak s4-yaprak2

Samsung Galaxy S4 Yaprak android canlı duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Galaxy S4 Yaprak

Sırada Samsung Galaxy S4 Yağmur ve Çim temalı android hareketli duvar kağıdı var.

  • Oldukça başarılı bir arkaplana sahip animasyonlu duvar kağıdı uygulamasında çimlerin üzerindeki yağmur damlacıkları çok doğal görünüyor. Yine yeşil temalı bir duvar kağıdı kullanılmış. Bu android uygulamasının ayarlarını telefonunuza göre optimize etmeniz oldukça önemli eğer sorun yaşarsanız duvar kağıdından vazgeçmeden önce ayarlamaları bir deneyin.

rain-grass rain-grass2

Samsung Galaxy S4 Yağmur ve Çim android hareketli duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Galaxy S4 Rain n Grass

Son olarak klasik iPhone Damlacık animasyonlu duvar kağıdı sizlerle paylaşacağız.

  • iPhone Drop olarak da bilinen ve bir dönemin en başarılı hareketli duvar kağıdı şimdi android markette Play kullanıcılarına sunulmuş durumda. Bir camdan süzülen yağmur damlacıklarını temel alan canlı duvar kağıdında damlacık büyüklükleri, hızı ve damlacık miktarı ayarlanabiliyor. Sevilen bu animasyonlu duvar kağıdının ekran görüntüsü ise şu şekilde.

iphone-drop2

iPhone Drop android animasyonlu duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: iPhone Damlacık Animasyonlu Duvar Kağıdı

One Reply to “Android Animasyonlu Duvar Kağıtları – 2”

  1. Abdullazade Gulsen dedi ki:

    Cox guzel sekil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git