Android Animasyonlu Duvar Kağıtları

Bu yazımızda en çok sevilen Android canlı duvar kağıdı uygulamalarını görebilirsiniz. Nexus, Samsung Galaxy ve Xperia animasyonlu duvar kağıtlarına öncelikle yer vereceğiz.

İlk olarak Samsung Galaxy S3′ ün sevilen “dandelion” olarak da bilinen canlı duvar kağıdına bakalım.

  • Galaxy S3 animasyonlu duvar kağıdı resimde gördüğünüz gibi ferah bir havaya sahip. Ekranda uçuşan çiçek tohumlarının sayısını ve hızını uygulama ayarlarından ayarlayabiliyorsunuz. Şarj tüketimi açısından daha yavaş FPS’ ye sahip olan hızları seçerek ve çiçek sayısını biraz azaltarak daha iyi performans elde edebilirsiniz. Görsellik açısından beklentileri karşılayan bu canlı duvar kağıdını denemenizi tavsiye ederiz. Cihaza gerçekten ayrı bir hava kattığını söyleyebiliriz.

dandelion-2 dandelion

Samsung Galaxy S3 animasyonlu duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Galaxy S3 Canlı Duvar Kağıdı 

Şimdi Nexus 4 Nokta animasyonlu duvar kağıtlarından “dot” isimli canlı duvar kağıdı uygulamasına geçelim.

  • Nexus 4 android canlı duvar kağıdı uygulaması oldukça hareketli animasyonlara sahip. Ekrandaki noktaların kare veya daire şeklinde görünmesini, renk değiştirme hızını, hangi renklerin kullanılacağını çok rahat bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Tavsiyemiz “random color” özelliği ile normal hızda ve 25 FPS de kullanmanız. Resimlerden rastgele ve siyah beyaz renklerde nasıl olduğunu görebilirsiniz.

nexus-dot-2 nexus-dot

Nexus 4 Nokta android animasyonlu duvar kağıdını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Nexus 4 Nokta Canlı Duvar Kağıdı

Sırada Sony Xperia Z animasyonlu duvar kağıdı uygulaması var.

  • Sony Xperia Z canlı duvar kağıdı uzayı anımsatan ve sonsuzluk duyguları yaşatan bir görsele sahip. Dalgalanma hızı ve yıldızların geçiş hızı uygulama ayarlarından kolay bir şekilde yapılabiliyor. Aynı zamanda benzerlerinde olduğu gibi farklı renk seçeneklerini de değiştirme olanağı sunuyor.

xperia-z xperia-z2

Sony Xperia Z animasyonlu duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Xperia Z Canlı Duvar Kağıdı

Son olarak Samsung Galaxy Note 2′ nin sevilen animasyonlu duvar kağıdı uygulaması olan Galaxy Note 2 Tüy canlı duvar kağıdını sizlerle paylaşacağız.

  • Galaxy Note 2 Tüy canlı duvar kağıdı uygulaması gerçekten harika bir duvar kağıdına ve güzel animasyonlara sahip. Ekrandaki beyaz ve mavi uyumu ile dalgalanan tüy cihaza bambaşka bir hava katıyor. Benzerlerinde olduğu gibi ekranda uçuşacak tüylerin sayı ve hızını rahat bir şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Android uygulamasının ekran görüntüsünü sizinle paylaşalım.

galaxy-note galaxy-note-1

Samsung Galaxy Note 2 Tüy android animasyonlu duvar kağıdı uygulamasını bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Galaxy Note 2 Tüy Canlı Duvar Kağıdı

One Reply to “Android Animasyonlu Duvar Kağıtları”

  1. osman dedi ki:

    çok güzelmiş yazar gardeş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git