Android En İyi İnternet Tarayıcıları

browser.png

Teknoloji gelişti, A1018 telefonlardan akıllı cihazlara gelindi ve sonuç olarak internet insanların vazgeçilmezi oldu.

Cep telefonu operatörleri (Türk Telekom, Turkcell, Vodafone) artık sms – konuşma paketlerinden çok internet paketleri sunmaya başladı. Akıllı cihazı olan kullanıcıların bir çoğu da bu internet paketlerinden faydalanmakta. Peki interneti en verimli en rahat kullanabileceğimiz Android internet tarayıcıları hangisi? Sizler için değerlendirdik.

Android en iyi internet tarayıcıları kategorisinde 3 büyük internet tarayıcısı sizler için sıralayacağız. Burada değerlendirmelerde bulunurken kendi hız incelemelerimizi, kullanıcıların incelemelerini ve Google Play değerlerini göz önünde bulunduracağız.

Şöyle de bir şey var ki; bir cihazda en sorunsuz çalışan internet tarayıcısı Dolphin Browser olurken farklı bir cihazda en iyi – sorunsuz çalışabilen tarayıcı Opera Mobile olabilir. Bilginize…

Gelelim değerlendirmelere;

1. Dolphin Browser

Yaptığımız incelemeler sonucu Android En İyi İnternet Tarayıcısı kategorisinde birinci sırayı Dolphin Browser alıyor. Dolphin Browser gerek görselliği gerekse işlevselliği ile bu sıfatı hak ediyor. Her ne kadar Opera Browser ile bir yarışma içinde olsa da, Dolphin Browser Opera’dan bir adım önde gibi görünüyor.

Öyle ki;

Dolphin Browser bugüne kadar 1 milyon 176 bin kişi tarafından oylanmış ve 4,7 yani yaklaşık 5 yıldıza sahip bir uygulama.

Dolphin Browser‘i aşağıdaki butondan indirebilirsiniz.

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser&hl=tr” icon=”10003″ target=”blank” color=”3cff14″ textcolor=”000000″ size=”big”]Dolphin Browser [Google Play][/button]

2. Opera Mini

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Dolphin Browser’dan sonra gelen tarayıcı Opera Mini’dir. Opera Mini, Dolphin’e karşılık sadelik ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor.

Opera Mini de 1 milyon 190 bin oylamanın sonucunda 4,5 yıldıza sahip. Aşağıdaki butondan Google Play üzerinden Opera Mini’yi indirebilirsiniz.

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.mini.android” icon=”10003″ target=”blank” color=”ff0505″ textcolor=”000000″ size=”big”]Opera Mini [Google Play][/button]

3. Chrome

Chrome’un son zamanlara kadar Beta sürümü sunulurken artık full sürülen Chrome’da donma – kapanma gibi sorunlar olabiliyor. Kullanıcılardan gelen sorunlar bu şekilde. 450 bin kişi tarafından oylanan Chrome’un yıldız derecesi 4.2.

[button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.android.chrome” icon=”10003″ target=”blank” color=”eeff00″ textcolor=”000000″ size=”big”]Chrome [Google Play][/button]

Sonuç olarak burada yaptığımız değerlendirmeler tamamen kişiseldir. Kimisine göre ve kimi cihaza göre bu sıralama değişebilir.

One Reply to “Android En İyi İnternet Tarayıcıları”

 1. UC BROWSER dedi ki:

  Bilgisayarda yaptigim herseyi yapmak istiyorum ve internetteki tum online videolari acabilip izleyeyim diyorsaniz UC BROWSER kullanin.

  KotaDostu olsun 100 MB’lik bi gezinti yapayim ama 17 MB düşsün kotamdan diyorsaniz UC BROWSER MİNİ kullanin.

  İster Google Play’dan indirin ikisinide, ister kendi web sitesinden.
  Download from : wap.ucweb.com
  UC Forum : forum.ucweb.com
  Tel : 86-20-66826682

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git