Android İçin En İyi 5 Alternatif Youtube Uygulaması

Youtube, aktif olarak dünyanın en meşhur üçüncü sitesi. Dolayısı ile Youtube sitesinin en fazla video izlenen site olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu kadar yüksek takipçisinin bulunmasının yanında birçok Android kullanıcısının da Youtube sitesinin takipçisi olduğunu bilmekteyiz.

Ancak harika bir Android uygulaması olduğunu söylemek zor. Bazen arkaplanda oynatırken hata veren program, bazen de olur olmadık yerlerde takılıyor. Kimi zaman ise program videoları oynatmıyor. Neyse ki alternatif Youtube uygulamaları mevcut. Gelin birlikte inceleyelim…

  1. FireTube

1- FireTube

Bazen bir müziği seversiniz ancak videosunu izlemek zorunda kalırsınız. İşte FireTube isimli uygulama sizi bu dertlerden kurtarıyor. Açtığınız parça arkada çalarken siz istediğinizi yapabiliyorsunuz. Dolayısı ile video izleme derdinden kurtulup, hem sevdiğiniz müziği dinleyip hem işlerinizi hâlledebiliyorsunuz.

  1. TurboTube

2- TurboTube

TurboTube’un en önemli özelliğinin videolardaki reklam ve tanıtım gereksizliğini ortadan kaldırması olarak söyleyebiliriz. Bunun yanında sosyal ağlarda paylaşma, takipçilerinizi ve takip ettiklerinizi yönetme ve video kuyruğu oluşturma gibi işlemleri de yapabiliyorsunuz.

  1. PVSTAR+

3- PVSTAR+

PVSTAR+ isimli uygulamamız yine klasik Youtube uygulamalarına benziyor. Belki de güzel özelliği, Widget olarak eklenebiliyor olması. Böylece kolay bir kullanış sunuyor. Ayrıca diğer kullanıcıların ekolayzırları, çalma listeleri, önerilen kullanıcılar da uygulamanın özelliklerinden.

  1. FREEdi

4- FREEdi

FREEdi uygulaması, sizlere video kalitesinin ayarlanması konusunda kolaylıklar sunarak veri kullanımınızı azaltmayı amaçlıyor. Ayrıca tıpkı FireTube programında olduğu gibi sadece arkaplanda çalışmasını da sağlayabiliyorsunuz.

  1. Viral Popup

5- Viral Popup

Viral Popup uygulaması ile videolarınızı kilit ekranında dahi oynatabiliyorsunuz. Ancak programın kötü bir özelliği var, fazlasıyla reklam mevcut. Yine de ücretini verip Premium sürüme yükselttiğinizde daha rahat bir Youtube deneyimi elde ediyorsunuz.

Yazar Hakkında

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi’ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce’ye sahip.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir