Android İçin En İyi 5 AntiVirüs Uygulaması!

Akıllı telefonlarımıza indirdiğimiz uygulamalar ya da yüklediğimiz dosyalar aracılığı ile bazen istenmeyen virüsler cihazımıza girebiliyor. Bu virüsleri önlemek için Google Play’dan indireceğiniz bir Anti Virüs uygulaması yetiyor.

Android için en iyi ve en güvenli anti virüs uygulamaları:

Norton Security Antivirus

Norton Security Antivirus, virüsler telefonunuza daha girmeden engelleyen ve temizleyen bir uygulamadır. Hem de ücretsizdir. Telefonunuzu başarılı bir şekilde tarayarak cihaza zarar veren yazılımları bulur. Ayrıca uygulamanın bir güzel tarafı da telefonunuzun çalınması gibi bir durumda SMS ile telefonunuzu kilitleyebilmenizi sağlıyor.

Avast Mobile Security

Bu uygulama ile yüklediğiniz uygulamaları tarayabiliyorsunuz. SMS yoluyla kilitleme imkanı bu uygulamada da mevcut. Anti virüs uygulamaları içerisinde en iyilerden biri.

AVG Antivirus Security

Bu uygulama anlık bulaşabilecek virüslerden korumanın dışında ayrıca ücretsiz bir uygulamadır. Telefonunuzu yavaşlatan ve pil ömrünü azaltan uygulamaları AVG Antivirus Security üzerinden de kapatabilirsiniz.

Avira Antivirus Security

Bu uygulama da telefonunuzu virüslere karşı koruyor ve cihazınızı tarıyor. Aynı zamanda bir özelliği de istemediğiniz numaralardan gelen aramaları ve mesajları da engelleyebiliyorsunuz.

Lookout Antivirüs & Mobil Güvenlik

Bu uygulama telefondaki tehlikeli yazımları taramak dışında SD kartınızı da tarayabiliyor. Bilgilerinizi yedekleme imkanı da sunan bu uygulamanın diğer uygulamalarda olduğu gibi telefonun çalınmasına karşı tedbirleri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git