Android İçin En İyi 8 Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

Android İçin En İyi 8 Ücretsiz Sonsuz Koşu Oyunu

Eğer Android telefonunuz ya da tabletiniz varsa muhtemelen bu sonsuz koşu oyunlarından birini oynamışsınızdır. Eğlenceli ve bol adrenalinli oyunları basit kontroller ile birleştiren yapımcılar harika işler başardılar. Sizler için en iyi 8 ücretsiz koşu oyununu bir araya getirdik. Sizin de önerileriniz varsa çekinmeden yorumda bulunabilirsiniz.

  • Temple Run 2

1 Haziran itibariyle 1 milyar indirmeye ulaşan Temple Run tüm zamanların en popüler sonsuz koşu oyunuydu. Yeni çıkardıkları Temple Run 2 oyunu ile gerek Çin’den gerekse Amerika Birleşik Devletleri’nden oldukça fazla oyuncu çektiler. Muhtemelen kategorisinin en çok taklit edilen oyunu olan Temple Run 2’yi kesinlikle denemenizi öneririz.

  • Despicable Me

Gişe rekorları kıran bir animasyon serisinin oyunu elbette oldukça ilgi çekici olacaktır. Hele ki yapım aşamasında Gameloft ismi geçiyorsa hit olması çok uzun sürmeyecektir. Despicable Me: Minion Rush isimli oyun da tam bu kriterlere uyuyor. Muz toplamak amacıyla oynanan oyundaki grafikler ve 3D efektler ile “Yılın Çalışanı” olmaya çalışıyorsunuz.

  • Angry Gran Run

İlk kızgın oyun olan Angry Birds’ten bugüne tam 5 yıl geçmiş. Artık kasabamıza yeni bir kızgın taşınmıştır. Üstelik bu seferki kızgın bir büyükanne! Büyükannemiz, kendisini yakalamaya çalışan Ajan Fred’den kaçmaya çalışıyor. Granywood’daki bu büyük kaçışta çeşitli engeller hatta dinozorlar ile bile karşılaşabiliyorsunuz. Aslında bu tür kovalama oyunların tek ortak noktasının birilerine kızmak olduğunu da söyleyebiliriz.

Angry Gran Run

  • Giant Boilder of Death

Aslında bu oyunu sonsuz koşu olarak duyurmak ne kadar doğru bilmiyoruz. Çünkü bu oyunda karakterimiz koşamıyor. Hatta bacakları bile yok. Oyunun adından ve grafikten anlayabileceğiniz üzere bu koca topu yuvarlayarak yolunuza devam ediyorsunuz.

Giant Boulder of Death

  • Robot Unicorn Attack 2

Bu oyunda tam anlamıyla fantezi hayal dünyanıza yolculuk yapıyorsunuz. Çok iyi tasarlanmış bir dünyada tek boynuzlu atınız ile koşular yapıyorsunuz. Ayrıca puan kazanıp aşama kaydettikçe özelleştirme yapıp, birçok yetenek kazandırabilirsiniz.

Robot Unicorn Attack 2

  • Batman & The Flash: Hero Run

Batman, Flash ya da sonsuz koşu oyunlarının hayranı iseniz bu oyuna bir göz atmanız gerekecektir. Gece boyunca Batman ile Joker’i yenmek için oynarken, gündüz olduğunda da Flash ile Goril Grodd’u yenmek için oynayacaksınız. Eğer iyi karakterlerden sıkıldıysanız sürpriz bir şekilde Joker olmanıza bile izin veriliyor.

  • Chasing Yello

Oyundaki karakterimizin adı ile oyunun ismini örtüştürmüşler. Yello isimli balığımızın kaçak bir akvaryum balığı olduğu oyunda, ilk kez gerçek bir derede yüzmek isteyen dostumuzun maceralarını yaşıyoruz. Balığın sahibi dâhil olmak üzere tehlikelerden kaçmanız gerek.

  • Danger Dash

Sonsuz koşu oyunlarını oynayan birçok kişi Temple Run oyununu zaten severek oynamıştır. Danger Dash isimli oyunun da kendine has bir tadı var. Google Play’de 200 binden fazla 5 yıldız alan oyunu bir denemenizde fayda olduğunu düşünüyoruz.

Yazar Hakkında

Cem

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.