Android İçin Kilit Ekranı Uygulamaları

Android’in kendi kilit ekranı gayet kullanışlı olsa da bu duruma alternatif kilit uygulamaları arayanlar olabilir. En iyi ve en kullanışlı kilit ekranı uygulamalarının listesi şöyle:

Locker Master

locker master

Kilit ekranında efekt ve abartı arayanlar için Locker Master tavsiye edilebilir. Gitar ve silah gibi birçok efekt ve teması bulunan uygulama, diğer kilit ekranı uygulamalarından çok farklı. Ayrıca diğer uygulamalarda olduğu gibi güvenlik için birçok kilit seçeneği bulunuyor.

HI LockScreen

HI LockScreen

Bu uygulama, iOS’un kilit ekranını Android telefonunda kullanmak isteyenler için tavsiye edilir. Birçok duvar kağıdı da olan uygulama, kişiselleştirilebiliyor. iOS’un birebir kilit ekranını Android cihaz üzerinden deneyimleyebilirsiniz.

DIY Locker

DIY Locker

En çok kullanılan kilit uygulamalarından biri olan DIY Locker, daha farklı ve eğlenceli kilit ekranı arayanlar için ideal diyebiliriz. Birçok teması ve duvar kağıdı bulunan uygulama, kişiselleştirilerek istediğiniz zevkte ayarlanabiliyor.

Go Locker

Go Locker

Bu uygulama hem kişiselleştirilebilir hem de oldukça güvenlidir. Birçok teması bulunan uygulamanın özelliklerini kendi isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Bir de Go Locker uygulaması sayesinde ekrana parola koyabilir, güvenliği üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Holo Locker

Holo Locker

Kişiselleştirilebilir bu uygulama, LG, Samsung ve Sony akıllı telefon modellerinin kilit ekranlarına aşina olanların, Android kilit ekranını kullanmayanlar için Android Jelly Bean kilit ekranı önerilebilir. Go Locker da olduğu gibi ekrana şekilli veya normal parola kilidi koyarak güvenliği yükseltebilirsiniz.

One Reply to “Android İçin Kilit Ekranı Uygulamaları”

  1. hatun dedi ki:

    ayarından konuşma aktifleşti telefon şifremi kabul etmeyip aynı zaman da hiç bir uygulama yapmama izin vermiyor. biri beni yönlerdire bilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git