Android İçin WeTransfer Yayınlandı!

wetransfer-android.jpg

En çok tercih edilen dosya transfer uygulaması WeTransfer’ın Android sürümü yayınlandı. iOS için uyumluluk gösteren uygulama artık Android mağazasına da geldi.

Dosya transferi uygulamalarının en iyisi olan WeTransfer, basit arayüzü ve güçlü performansından dolayı en çok kullanılan ve en beğenilen uygulamalardan biri oluyor.

WeTransfer, ilk olarak 2014 senesinde Mart ayında iOS için yayınlanmıştı. Android kullanıcıları ise uygulamanın ne zaman kendileri içinde yayınlanacağını merak ediyorlardı. Çok erken olmasa da sonunda WeTransfer uygulaması Android’liler içinde yayınlandı.

WeTransfer uygulaması ile 10 GB’a kadar bir defada dosya transferi yapılabiliyor. Uygulamanın arayüzü sayesinde bu platformu kullanmak oldukça kolay. Dosya transferi yaptığınız sırada kişilerin sıkılmaması için uygulama içerisindeki yüksek çözünürlüklere sahip fotoğraflara da göz atabiliyorsunuz.

Göndereceğiniz verileri seçmek çok basit. Direkt olarak galeriden veya başka yerden dosyaları bulabilen uygulama, dosyanın uzantısına aldırış etmeden gönderebiliyor.

WeTransfer uygulamasını Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wetransfer.app.live&hl=tr” icon=”Android”]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git