• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Android İçin WeTransfer Yayınlandı!

En çok tercih edilen dosya transfer uygulaması WeTransfer’ın Android sürümü yayınlandı. iOS için uyumluluk gösteren uygulama artık Android mağazasına da geldi.

Dosya transferi uygulamalarının en iyisi olan WeTransfer, basit arayüzü ve güçlü performansından dolayı en çok kullanılan ve en beğenilen uygulamalardan biri oluyor.

WeTransfer, ilk olarak 2014 senesinde Mart ayında iOS için yayınlanmıştı. Android kullanıcıları ise uygulamanın ne zaman kendileri içinde yayınlanacağını merak ediyorlardı. Çok erken olmasa da sonunda WeTransfer uygulaması Android’liler içinde yayınlandı.

WeTransfer uygulaması ile 10 GB’a kadar bir defada dosya transferi yapılabiliyor. Uygulamanın arayüzü sayesinde bu platformu kullanmak oldukça kolay. Dosya transferi yaptığınız sırada kişilerin sıkılmaması için uygulama içerisindeki yüksek çözünürlüklere sahip fotoğraflara da göz atabiliyorsunuz.

Göndereceğiniz verileri seçmek çok basit. Direkt olarak galeriden veya başka yerden dosyaları bulabilen uygulama, dosyanın uzantısına aldırış etmeden gönderebiliyor.

WeTransfer uygulamasını Android için aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wetransfer.app.live&hl=tr” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.