• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Android Messages Güncellendi!

Android cihazlarda önyüklü şekilde bulunan mesajlaşma platformu Android Messages, yeni güncelleme ile birlikte bazı özelliklere kavuşmuş oldu.

Android işletim sistemi ile çalışan telefonların çoğunda kurulmuş olarak yer alan Android Messages, 2.7 sürümüyle bazı yenilikleri beraberinde getiriyor.

Yeni güncellemenin içeriğine göz atıldığında çok detay görülmese de, APK dosyası incelemeye alındığında yeni özellikler ortaya çıkmış oldu.

Android Messages, artık Google’ın uygulamalarından biri olan Google Duo ile bütünleşti. Rehberinizde Google Duo uygulamasını kullanmakta olan biri olduğunda bu durumu size bildirecek bir uyarı gelecek. Böylelikle isteğiniz kişi ile kolayca mesajlaşmanın yanı sıra hızlıca görüntülü arama yapmış olacaksınız. Ayrıca Android Messages, çift sim kart özelliği olan cihazlar için RCS standardında uyum sağlıyor.

Bu yeniliklerin dışında görüşme açıldığı zaman gelen mesajların sayısını görebileceksiniz. Ayrıca yayınlanan güncelleme sayesinde uygulamanın boyutu 5.7 MB olarak küçültüldü.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.