Android Silver Beklemede!

anroid-silver.jpg

Geçen ay ismi çok fazla anılan Anroid Silver projesi, bir çok neden dolayısıyla beklemeye alındı.

Nexus serisini bitirecek olan Android Silver projesinin çalışmaları hala devam etse de birçok aksaklıklardan dolayı beklemede olduğu iddia ediliyor. Bu iddiayı ise Google çalışanlarından birinin yapması dikkat çekti.

Android Silver projesi, Android işletim sistemi ile çalışan birçok telefonun güncellemelerini ilk olarak Google’dan almalarını sağlayan bir proje olduğu için öne çıkıyor.

Android Silver, aynı zamanda Anroid’in eksiklerini de ortadan kaldıracak olan bir proje. Ayrıca bazı uygulamaları ve arayüzleri kaldırmak isteyen kullanıcılar, Google Play Store’dan kendi istedikleri arayüzlerini indirebilecekler.

Bu projenin asıl bekletilme amacı ise Google’ın üreticileri ikna edemediği olarak söyleniyor. İleri ki günlerde neler olur bilinmez. Çünkü bu proje fikir açısından muhteşem olarak anılıyor. Çünkü Android’in arayüzünü kullanıcının istediği gibi değiştirebilmesi ve yeni güncellemeleri Apple’ın modellerinde olduğu gibi Android’li modellerinde çıktığı ilk gün alabilmesi kullanıcıları heyecanlandırmaya yetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git