• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Android Telefonların Ses Kalitesi Nasıl Arttırılır?

Android kullanıcılarının büyük çoğunluğu, telefonlarının ya da tabletlerinin ses düzeyini arttırmanın yollarını arıyor. İndireceğiniz bir uygulama sayesinde bu sorun ortadan kalkabilir.

Birçok Android kullanıcısı, cihazın ses kalitesinden daha iyi verim alabilmek için yeni bir kulaklık ya da yeni bir telefon alıyor. Ama önce ufak dokunuşlar yaparak başka yöntemlere başvurmaya gerek kalmayabilir.

Telefonunuzun ya da tabletinizin basını yükseltmek ve genel sesin kalitesini artırmak isterseniz eğer Google Play Store’dan ufak bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Ücretsiz olan bu uygulamanın adı Music Volume EQ.

Music Volume EQ uygulamasını yükledikten sonra müzik listenizden bir şarkıyı dinlemeye başlayın. Daha sonra Music Volume EQ uygulamasına girin. Karşınıza ses kontrol ayarlarının olduğu bir ekran çıkacak. Orada EQ tuşuna dokunduğunuzda dinlediğiniz şarkıda yüksek kalitede bir bas kalitesi hissedeceksiniz. Ayrıca dinlenilen şarkının türüne göre menüden ses özellikleri de seçilebiliyor.

Music Volume EQ uygulamasını Android için ücretsiz olarak aşağıdan indirebilirsiniz.

[market link=” https://play.google.com/store/apps/details?id=hr.podlanica&hl=tr” icon=”Android”]

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.