• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Android Weather – Android Hava Durumu Uygulaması

Hangi Android cihazı kullanıyorsanız kullanın ya da hangi ara yüzü kullanıyorsanız kullanın bu hava durumu programı , saydamlaştırılabilir widgeti ile mutlaka sizin favori uygulamanız ve widgetiniz olacak.

Ekranı açtığınız an da GPS üzerinden konumunuzu otomatik bulan ve konumunuza göre hava durumunu ekranda yazdıran bu Android uygulamasında, 5 günlük hatta son güncellemeler ile birlikte 10 günlük hava durumu raporu alabilir, ani hava değişimlerinden etkilenmemeniz için size bildirim göndererek sizi uyarır. Farklı widget temaları , çok çeşitli şekilde boyutlandırılabilir ve  saydamlaştırılabilir widgeti ile hangi arayüzü kullanıyorsanız kullanın mevcut hava durumu widgetini kaldırıp Android Weather’ı kuracağınızdan emin olun…

Aşağıda bulunan Google Play linkinden uygulamayı güvenli bir şekilde Android cihazınıza yükleyebilir, daha sonra yıldız dereceleri ile uygulamayı değerlendirebilirsiniz.

42bin kişi tarafından değerlendirilen Android Weather Google Play üzerinden 4.2 yıldız derecesine sahip.

 

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.