Android İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
288 İÇERİK

Şuan için tam sürümü yayınlanmayan Android 10 ile One UI 2.0, bir YouTuber sayesinde ortaya çıktı. İşletim sistemi olarak Android 10 işletim sistemi..

Daha çok haber kaynaklı içerikle ilk olarak ulaşmak için kullanılan Twitter, yeni bir özelliğini daha kullanıma sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak iOS..

YouTube, telif ile ilgili yeni düzenlemelerin ardından Android için güncelleme yayınladı. Bir süre önce Android’e yorumları kapatma özelliği getiri..

Plague Inc. oyununda sizden tüm insanlığı yok edecek bir hastalık geliştirmeniz isteniyor. Android oyununun ilk bölümüne bakteri geliştirerek başlıy..

Google’ın uygulama mağazası olan Play Store, gelen güncelleme ile yeni tasarıma geçti. Android sisteminin uygulama mağazası Google Play Store, 15...

Dünyanın en büyük video izlenme sitesi olan ve Google ‘ın sahip olduğu Youtube uygulamasına, Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilecek..

Android işletim sistemli tüm cihazlar için oyun, uygulama, kitap ve film indirebileceğiniz ortam olan Google Play ‘de her uygulama ücretsiz olamayab..

Instagram’ın Stories özelliğini kullanıma sunmasıyla oldukça geri planda kalan Snapchat, yayınlayacağı yeni özelliği sayesinde kaybettiği popüler..

Popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, kullanırken dikkat etmemiz gereken bir uygulama haline geliyor. Kişilerin cep numaralarıyla birlikte eşzama..