Android’in En İyi Oyunları Seçildi (2017)

Google, oyun, uygulama, film gibi multimedya dosyalarını sunduğu Play Store’da 2017’nin en iyilerini seçti. Oyundan uygulamaya, filmden kitaba, şarkıdan TV dizilerine kadar birçok kategoride en iyileri belirleyen Google, oyunları ise kategorilere ayırarak en iyileri belirledi.

Android’in En İyi Oyunları (2017)

CATS: Crash Arena Turbo Stars

Google Play’de yer alan oyunlar içerisinde editörlerin seçimi ile en iyi oyun CATS: Crash Arena Turbo Stars oldu. Topladığın parçalar ile oluşturuğunuz savaş araçları ile savaşırken rakibinizi yenmeye çalışıyorsunuz. Cut the Rope’un yapımcısı ZeptoLab’ın sunduğu oyun 800.000 değerlendirme ile 5 üzerinden 4,6 puan almış.

Super Mario RUN

Eski nesil Mario’nun yeni nesile uyarlanmış hali diyebiliriz. 1 milyon değerlendirmede 5 üzerinden 3,7 puan alan oyunun neden burada yer aldığını anlamasak da, Google Play editörleri seçmiş bir kere. 🙂

Bubble Witch 3 Saga

Bulmaca oyunları kategorisinde yer alan Bubble Witch 3 Saga daha önce bildiğimi Candy Crush içeriğine sahip. Benzer renkli köpükleri patlatıp hedefe ulaştığınız oyunun 1.400.000 kişi tarafından değerlendirilmesiyle aldığı bulunan 4,7.

Magic Tiles 3

2017’nin en iyi ücretsiz oyunlarından olan bir diğer oyun ise Magic Tiles 3. Bir piano çalma uygulaması olan Magic Tiles 3 ile kendinizi bir piyanist gibi hissedebilirsiniz. 🙂 Oyunun aldığı puan ise 5 üzerinden 4,5.

Ballz

En iyiler arasından bulunan bir başka oyun ise Ballz. Topları belirli bir yöne doğru göndererek en yüksek puan hedeflenen oyun 28.000 kişi tarafından değerlendirilmiş ve 5 üzerinden 4,3 puan almış.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git