Android’in En İyi Spor Uygulamaları

Android, kullanıcıları için birçok spor uygulaması sunuyor. Spor yaparken ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınıza kadar birçok şeyi öğrenmek istiyorsanız Google Play Store’dan bu uygulamalardan birini indirmeniz gerekiyor.

Nike+ Running

Spor uygulamaları arasında ilk çıkanlardan biri de Nike olmuştu. Koştuğunuz mesafeyi kaydeden bu uygulamanın kapalı alan ve açık alan gibi seçenekleri de var. Sporunuz bitikten sonra çıkan sonuçları ise sesli olarak da dinleyebiliyorsunuz. Önceden seçilen müzikler sayesinde de koşuya başladıktan sonra arka planda çalmaya başlıyor.

Zombies, Run!

Bu uygulama bilgi vermek ve kayıt altına tutmak dışında kişiyi de eğlendiren cinsten. Uygulama, spor yapan kişiyi zombilerden kaçmanızı sağlayan bir olayın içine alıyor. Eğer yavaş tempo tutarsanız sizin için sona gelinmiş oluyor. Bu yüzden sürekli tempolu ve hızlı olmanız gerekiyor. Zombies Run, bu tarz uygulamalar içerisinde en popüler olanı.

Runkeeper

Koşu ve spor uygulamalarının en iyilerinden biri. Çok detaylı bilgi veren bu uygulama, spor esnasında yakılan kaloriden kalp atış hızınıza kadar bilgi veriyor ve bu bilgileri kaydediyor. Kullanımı da oldukça basit. Tek yapmanız gereken koşmaya başlamadan önce uygulamayı çalıştırmak. Bundan sonrasını Runkeeper hallediyor. Ciddi anlamda spor yapan, kalori ve verdiği kiloları kaydedenler için profesyonel bir uygulamadır. Aynı zamanda müzik de dinleyebildiğiniz bu uygulamada, kayıt ettiğiniz bilgileri sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git