• 1528 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Android’in En İyi Spor Uygulamaları

Android, kullanıcıları için birçok spor uygulaması sunuyor. Spor yaparken ne kadar kalori yaktığınızı ve kalp atışlarınıza kadar birçok şeyi öğrenmek istiyorsanız Google Play Store’dan bu uygulamalardan birini indirmeniz gerekiyor.

Nike+ Running

Spor uygulamaları arasında ilk çıkanlardan biri de Nike olmuştu. Koştuğunuz mesafeyi kaydeden bu uygulamanın kapalı alan ve açık alan gibi seçenekleri de var. Sporunuz bitikten sonra çıkan sonuçları ise sesli olarak da dinleyebiliyorsunuz. Önceden seçilen müzikler sayesinde de koşuya başladıktan sonra arka planda çalmaya başlıyor.

Zombies, Run!

Bu uygulama bilgi vermek ve kayıt altına tutmak dışında kişiyi de eğlendiren cinsten. Uygulama, spor yapan kişiyi zombilerden kaçmanızı sağlayan bir olayın içine alıyor. Eğer yavaş tempo tutarsanız sizin için sona gelinmiş oluyor. Bu yüzden sürekli tempolu ve hızlı olmanız gerekiyor. Zombies Run, bu tarz uygulamalar içerisinde en popüler olanı.

Runkeeper

Koşu ve spor uygulamalarının en iyilerinden biri. Çok detaylı bilgi veren bu uygulama, spor esnasında yakılan kaloriden kalp atış hızınıza kadar bilgi veriyor ve bu bilgileri kaydediyor. Kullanımı da oldukça basit. Tek yapmanız gereken koşmaya başlamadan önce uygulamayı çalıştırmak. Bundan sonrasını Runkeeper hallediyor. Ciddi anlamda spor yapan, kalori ve verdiği kiloları kaydedenler için profesyonel bir uygulamadır. Aynı zamanda müzik de dinleyebildiğiniz bu uygulamada, kayıt ettiğiniz bilgileri sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabiliyorsunuz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

521 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.