Angry Birds Friends – Android Oyunu

Angry Birds’ ün yeni oyunu Angry Birds Friends, Facebook arkadaşlarınızla çekişmeli bir şekilde oynayabilmeniz için geliştirilmiş versiyonu.

Angry Birds’ ün android kullanıcılarına sunulan son oyunu olan Angry Birds Friends’ i Facebook arkadaşlarınızla oynayabilmek için önce “tutorial” yani oyundaki yeniliklerle ilgili bilgi edinmenizi sağlayacak olan 4 bölümü başarı ile tamamlamanız gerekiyor.

4 Tutorial bölümünde de fark edebileceğiniz gibi oyuna yeni eklentiler gelmiş ve üstteki menüde bulunan butonlarla, sapanı güçlendirebilir (dürbün), hedefiniz olan domuzcuklara korku salabilir, fazladan kuş alabilir veya mega bird’ ü devreye sokarak daha fazla zarar verebilirsiniz.

Tutorial bölümünü geçtikten sonra da aynı menüde açılacak olan pratik modu ile kendinizi geliştirebilirsiniz ve internet bağlantısı bulunmayan durumlarda da android oyununu oynayabilirsiniz.

Facebook arkadaşlarınızla oynayabilmeniz için geliştirilen Angry Birds Friends’de her hafta yenilenen ve benzersiz bölümlere sahip turnuvalarında arkadaşlarınızla ilk 3′ e girmek için çekişmeye hazır olun.

Android oyununun internet bağlantısı ile oynandığını ve Facebook hesabınızla bağlantısı kurması gerektiğini unutmayın.

Angry Birds Friends android oyunu Google Play’de 1 gün içinde 3 bin kez indirildi ve 4.5 yıldız değerine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.