Angry Birds Go ile Kuşları Yarıştırın!

angry-birds-go.jpg

Angry Birds ile muhteşem bir çıkış yakalayan Rovio Games, piyasadaki araba yarışı eksikliğini hissetmiş olacak ki, eski seriyi daha fazla uzatmadan başka bir açıdan da zirvede bırakarak, yepyeni bir seri olan Angry Birds Go! ile zirveye oynuyor. Kızgın kuşlarımız bu sefer yarış alanında karşımıza çıkıyor.

Angry Birds Go, pek çok yarış seçeneği içeren bir oyun. Hem karada hem havada mı yarışmak istiyorsunuz? Go tam size göre. Hem diğer araçlarla yarışayım ama sadece onlar da olmasın, özel görevler de mi olsun diyorsunuz? Go tam size göre. Angry Birds Go nasıl bir oyun? Oyunda karşımıza geliştirmeye açık arabalar ve karakterler çıkıyor. Bölümü geçtiğinizde yeni karakter açılıyor ama yeni karakteri almak için eskisiyle onu 3 kere yenmeniz gerek. Oyunun şöyle bir yanı var.

Karakterimizin 5 hakkı var ve bu hak bitince dinlenmesi gerekiyor. Bu 2 açıdan yapılmış bir sistem. Hem oyunda daha fazla karakter açılması için daha fazla oynanmasını sağlamak hem de oyunlarda da biriktirebileceğimiz diamondların kullanılmasını sağlamak.
Kızgın kuşlar bu sefer de yollarda bizi oyuna bağlıyor. Siz hala denemediyseniz, yarış sektöründe çok geridesiniz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git