• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Angry Birds Seasons NBA Güncellemesi Aldı

Ulusal Basketbol Ligi NBA’in yeni sezonu birkaç gün sonra başlıyor. İzleyiciler uykusuz gecelere hazırlanırken, çeşitli sürümler çıkarmasına rağmen asla kalitesini düşürmeyen Angry Birds yapımcıları Rovio, NBA severlere özel güncelleme yolladı. Yeni güncelleme ile NBA’i onurlandırmak adına bölümler eklendi.

Yeni “Angry Birds Season”, “NBA Ham Dunk” olarak adlandırılıyor. Oyuncuları Pekin, Rio de Janeiro gibi şehirlerde yine kötü domuzlara karşı zorlu 15 mücadele bekliyor. 30 NBA takımı için de özel etap bulunmakta, ancak tüm özellikleri açmak için 1,99 dolarlık bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Tabi ki ücretli sürümü aldığınızda sadece bölümler eklenmiyor, bununla birlikte yeni kuşlar da ekleniyor. NBA’in artık temalarından sayılan Spalding Basket Topu şeklinde bir kuş bile mevcut. Spalding kuşunun özelliği ise balon gibi patlayarak geniş bir alana hasar verebiliyor olması. Ayrıca domuzlara elektrik şoku gönderen bir kuş da bulunuyor. Daha da iyisi, mevcut kuşlarınız bitince, bu şok kuşlarından kullanmanıza izin veriliyor.

[market link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsseasons” icon=”Android”]

[market link=”https://itunes.apple.com/us/app/angry-birds-seasons/id398157641?mt=8″ icon=”iOS”]

Şu anda oyunun Android ve iOS sürümleri yayınlandı, en kısa sürede Windows işletim sistemli telefonlar için de indirilebilir hâle gelecek. Oyun ile ilgili yayınlanan videoyu da yazımızın sonunda paylaşıyoruz. İyi oyunlar dileriz.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.