• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Angry Birds Transformers Artık Android’de!

Andry Birds’ün final oyunu Transformers, ilk olarak iOS ile uyumluluk gösteriyordu. Bugünden itibaren Angry Birds Transformers oyunu Android’li cihazlar için de yayınlandı.

Angry Birds oyununu oynamayan neredeyse kalmadı diyebiliriz. Özellikle akıllı telefon sahibi olan tüm kullanıcılar bu oyunu telefonlarına yüklemişlerdir. Oyunun kurucusu Rovio, yeni oyunuyla karşımıza çıkıyor.

Önceden Star Wars ve benzeri filmlerinin temalarından esinlenerek Angry Birds oyununu yenileyen Rovio, şimdi ise Transformers temasını kullanıyor.

Angry Birds, milyonları aşan indirilme oranına sahip bir oyun. Yeni sürümde robot karakterleri oynatıyoruz. Android için de bugün yayınlanan Angry Birds Transformers oyunu, ilk sürümüne göre biraz daha farklılıklar gösteriyor.

Oyunu biraz anlatacak olursak;

Autobirds ve Deceptihogs seçeneklerinden birini seçtikten sonra Piggy Island’ı kurtarmak için uğraşıyorsunuz. Oyunda çıkan engeller için arkadaşlarınızdan yardım isteyebiliyorsunuz. Eski sürümlerine göre bol aksiyon içeren oyun, hareket ve heyecanı sevenler için iyi bir seçim olacaktır.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

520 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.