• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Angry Birds Transformers Geliyor!

Pazar günü Angry Birds Epic isimli oyunu yayınlayan Rovio yeni mobil oyununun bugün duyurusunu yaptı. Angry Birds Transformer ismindeki bu oyun ile kullanıcılarını şaşırtan Rovio, oyunun robot kuşlar ile olacağını duyurdu.

İsminden de belli olduğu gibi robot kuşlar ile oyunu oynuyorsunuz. Angry Birds Transformers’in 2 ayrı seçeneği olacak. Kullanıcılara da bu şekilde sunulmuş olacak.

Oyunun fiyatı ve çıkış tarihi henüz belli değilken, Autobirds ve Deceptihogs şeklinde iki grup olarak yayınlanacağı biliniyor. Bu oyun için Rovio, Transformers oyuncakları üreten Hasbro ile işbirliği yaptı. Domuzlar ve kuşlar arasında yaşanan savaş, Angry Birds Transformers’de de devam ediyor. Tüm karakterler bu sefer robot kuşlar ile birleşecek.

Rovio, Transformers karakterlerinin hayranlarının çok seveceği Angry Birds Transformers oyunu ile kendini gösterecek. Fiyatını, çıkış gününü ve birçok detayı ise çok yakında göreceğiz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.