• 1524 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Animoji’ye Yeni Alternatif: Supermoji

iPhone X ile birlikte kullanıma sunulan Animoji, ek bir uygulama ile sadece iPhone X’de değil tüm cihazlar için kullanılabilir olacak.

Bilindiği gibi Animoji, kişinin sesini ve yüzünü kullanarak taklit eden ilginç bir animasyon özelliğidir. Ancak bunu kullanabilmek için iPhone X’de bulunan TrueDepth kamera desteği ile çekilmiş olan fotoğraflara ihtiyaç duyuluyor. Kullanıcılar Animoji ile en fazla on saniye animasyon videolar gönderebiliyorlar.

Çok sık kullanılan bir özellik olmasa da bu özelliği merak eden ve eğlenceli bulan birçok kullanıcı bulunuyor. iPhone X’e sahip olmayan birçok kişi ise bu özellikten geri kalıyordu. Ama artık iPhone X’iniz olmasına gerek kalmadan eğlenceli animasyonlar oluşturabileceksiniz. Android ve iOS için kullanıma sunulan Supermoji uygulaması, merak edilen bu özelliği kullanmanıza izin veriyor.

iPhone X’de bulunan tüm karakterlerin olduğu Supermoji uygulaması, yüzünüzdeki her türlü ifadeyi kaydedip göndermenizi sağlıyor. Animoji özelliğini kullanmak isteyen herkes için alternatif bir uygulama olacak.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

517 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.