Anket Doldurarak Google Play Kredisi Kazanmak

Anket Doldurarak Google Play Kredisi Kazanmak

Android işletim sistemli tüm cihazlar için oyun, uygulama, kitap ve film indirebileceğiniz ortam olan Google Play ‘de her uygulama ücretsiz olamayabiliyor. İndirimlerle 1 TL’nin altına kadar düşenlerin yanında, fiyatı 50 TL’yi geçenler de mevcut. Aşağıda anlatmış olduğumuz yöntem sayesinde Google Play kredisi kazanarak dilediğiniz gibi harcama yapabiliyorsunuz.

Google Play Anketler Uygulaması Hakkında

Linkini yazımızın devamında görebileceğiniz “Google Ödüllü Anketler” isimli uygulama sayesinde sadece birkaç saniyenizi ayırarak harcayabileceğiniz kredi kazanabiliyorsunuz. Gelen anketler günlük hayatta karşılaşabileceğiniz soruları içeriyor. Örnek verecek olursak; “Aşağıdaki markalardan tanıdıklarınızı işaretleyin“, “Evinizde ebeveyni olduğunuz çocuk var mı” tarzında sorular veriyor.

 

Doldurduğunuz her anketin kredi verme ihtimali bulunmuyor. Ancak benim doldurmuş olduğum anketlerin tamamında en az 41 kuruş, en fazla 1,80 TL‘ye kadar kredi eklendiğini hatırlatmak isterim. Sadece uygulamayı ilk indirdiğinizde size iletmiş olduğu 2 anket için ödeme gelmiyor; ki bu da sizin bir nevi robot olmadığınızı kanıtlama amacıyla konmuş denilebilir. Uygulamanın tanıtımı için aşağıdaki videoyu inceleyebilirsiniz:

İndirme Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks

https://www.youtube.com/watch?v=lm0MSbGHlQc

Yazar Hakkında

Cem

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.