Anomaly Serisinin Son Oyunu Android İçin Hazır

Anomaly ekibi, nispeten başarılı sayılabilecek Anomali Warzone Earth, Anomaly Korea ve Anomaly 2 isimli oyunlarını sunmuşlardı. Oyunda amaç, robot yabancılara karşı kulenizi korumak ve karşı kuleyi yok etmek. Ofansif olarak kuleler yerleştirerek düşmanınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Anomaly Defenders isimli serinin dördüncü oyunu üç ay önce bilgisayar kullanıcıları için oynanabilir hâle getirilmişti. Dün ise, Android kullanıcıları için kesin olarak indirilmeye sunuldu.

Önceki oyunların aksine Anomaly Defenders’ta amacınız basitçe kuleyi savunmak. Önceki oyunlardaki başlıklardan anlaşıldığı üzere insanlar savaşı kazanmışlar. Şimdiki amaç ise, dünyanın sakinlerinin uzaylılara karşı soykırım gerçekleştirme çabası olarak görülüyor. Bu oyunda siz, uzaylıları koruyan bir insan komutan rolünü üstleniyorsunuz. 11 bitlik görüntüsü ile kısmen mizahi çizimler de barındıran oyunun, oynanış ve tanıtım videolarını da yazımızın sonunda inceleyebilirsiniz.

Oyun şu an için Android’de mevcuttur. Kısa bir süre içerisinde iOS işletim sistemi için de kullanılabilir durumda olacak. Fiyatı ise yalnızca 3,99 dolar.

Bölüm 1

Bölüm 2

Bölüm 3

Bölüm 4

Cem
Yazar: Cem #editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.