AnTuTu’ya göre En Hızlı Telefon Meizu MX4

Meizu-MX4.jpg

AnTuTu Benchmark, telefonlarınızın teste sokulduğu, bu test sonucunda puan verildiği ve diğer telefonlarla karşılaştırıldığı faydalı bir uygulama. Meizu MX4 modelini tanıttıktan sonra her akıllı telefon üreticisi gibi cihazını AnTuTu testine yolladı. MX4 adeta patlama yaratarak testi 52,811’lık çarpıcı puanla tamamladı. Üstelik bu puan, üstün özelliklere sahip olacak telefonun “Pro” sürümüne ait de değil.

52,811 Puanı alan cihaz, MT6595 modeli oldu. Bu puanın rekor olduğunu hatırlatmak isteriz. MediaTek’in küçük sekiz çekirdekli yongasını 4G LTE bağlantısı ile destekleyen 2,2 GHz gücündeki cihazın günümüz teknolojisinin ne denli ileriye gittiğini gösterdiği ortada.

Meizu AnTuTu Sonucu

MX4’ün ekran özelliklerine değinecek olursak, 5 inçlik 1152×1920 çözünürlüğünde ekrana sahip. MX4’ün gelecek olan “Pro” sürümü ise, Samsung Exynos 5 sekiz çekirdekli işlemciyle desteklenecek ve 2K çözünürlük, 5,4 inç ekrana sahip olacak.

Meizu’nun cihazları 2 Eylül’de satışa sunması ve AnTuTu’da patlama yapan cihazın iyi bir satış rakamı elde edeceğini düşünüyor. Tabi bu veri bizi de heyecanlandırmıyor değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git