Apparatus – Android Zeka Oyunu

app-aratus.jpg

Apparatus size basit makinelerden yapılar inşa etmeniz için klasik mekanik kuralları altyapısı ile çalışan bir android zeka oyunu.

Apparatus android oyununun ilk bölümleri size oyunun nasıl oynandığını, temel kavramları ve bölümleri nasıl geçebileceğinizi göstermek için ayarlanmış. Bölümler ilerledikçe ise daha çok yaratıcılığınızı kullanmanızı ve geniş düşünmenizi sağlayarak bir problemin birden çok yolla çözülebileceğini sizlere gösteriyor.

Size verilen malzemelerle bir basit makine yaratabilmeniz için Apparatus oyununda zekanızı ve makine bilginizi ortaya koyabilmek çok önemli. Yeni bir alet üretirken tahtaları, tekerlekleri ve diğer nesneleri birbirine bağlamak için çekiç veya anahtarı, kendi ürettiklerinizi kontrol edebilmek için ise kontrol panelini kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

Yaratıcılık Apparatus oyununda başarılı olabilmeniz için önemlidir. Eğer zorlayıcı bölümleri başarıyla geçebilmek için gerekli sabrı gösteremezseniz oyun geliştiricileri size oyunun serbest modunda oynayarak verilen malzemelerle aklınıza gelen her şeyi serbest bir şekilde denemenizi öneriyor.

Apparatus oyunundan aküler, tekerlekler, tahtalar ve kablolarla üretilen bir alet için ekran görüntüsü:

apparatus-2

Apparatus android oyunu Google Play’de 7 bin kez indirilmiş ve 4.5 yıldız ortalamasına sahip. Oyunun aynı zamanda ücretsiz versiyonu da Play’de mevcut.

Oyunu bu linkten(Google Play) indirebilirsiniz: Apparatus

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git