Apple Haritalar’a Animasyon Özelliği Eklendi!

apple-haritalar.jpg

Apple’ın iOS kullanıcıları için yeni bir haberi var. Apple Haritalar uygulamasını güncelleyen Apple, London Eye ve Big Ben saat kulesine animasyonlar getirdi.

Google Haritalar uygulaması, iOS 6’nın yayınlanmasından sonra Apple uygulama mağazalarından kaldırılmıştı. Onun yerine Apple Haritalar uygulaması App Store’daki yerini almıştı. Yeni yayınlandığı dönemde birden fazla sorun çıkartan uygulama, zaman içerisinde işletim sisteminin güncellenmesiyle daha işlevsel bir uygulama olmayı başarmıştı.

Apple Haritalar bugün itibari ile güncellendi ve yeni animasyonları da beraberinde getirdi. Şehirlere uydu görünümleriyle 3 boyutlu olarak bakabildiğimiz uygulamada, İngiltere’nin London Eye ve Big Ben saat kulesine animasyonlar geldi.

apple haritalar animasyon

Saat kulesine uydudan 3 boyutlu olarak baktığımızda, bu yapıların hareket halinde olduğunu göreceksiniz. Bu işlemi görüntüleyebilmek için Apple Haritalar uygulamasına girmeniz yeterli olacaktır.

Birkaç ay içerisinde Apple Haritalar uygulamasına gelecek olan güncellemeler ile diğer ülkeler içinde yeni özellikler ve yeniliklerin gelmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git