• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Apple Music, Android İçin Yayınlandı!

Android kullanıcılarının merakla beklediği Apple Music uygulaması nihayet yayınlandı. Android için yayınlanan 3. Apple uygulaması olan Apple Music, ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanılacak.

30 milyona yaklaşan müzik listesiyle hizmet veren Apple Music uygulaması, dilediğiniz müzik tarzına en uygun listeleri size öneriyor. Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilen uygulama, Apple’ın yayınlanan her yeni şarkıyı arşivine eklemesi ile dinleyicilerine güncel müzik keyfi imkanı tanıyor.

apple music

Yenilikleriyle beraber yayınlanan uygulama, iOS işletim sistemi ve Mac bilgisayarlar ile uyum sağlıyor. Android için yayınlanan Apple Music uygulaması, Android 4.3 Jelly Bean ve üstü sürümler için destekleniyor. Apple, böylece Android kullanıcılarını kendi işletim sistemi iOS’a doğru yöneltmeye başladı. Zaman içerisinde bu uygulamaların sayısı artacağa benziyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.