Apple WWDC 2014’te iPhone 6’yı Tanıtabilir!

  • Onur
  • - 02 Haziran 2014

Son zamanların merakla beklenen telefonu iPhone 6, Apple tarafından beklenmedik bir şekilde WWDC 2014‘te tanıtılabilir!

Apple’ın her yıl Haziran ayında düzenlediği WWDC Developer etkinliği bu yıl da aynı şekilde gerçekleştirilecek ama bu etkinlikte Apple’ın iPhone 6’yı da tanıtabileceği düşünülüyor. Peki Apple kesin olarak neleri tanıtacak?

Gelen bilgiler arasında iOS 8‘in tanıtılacağı kesin gibi. Çünkü iOS 8’in banner tasarımı reklam panosunda bulunuyor. Geliştiriciler için sunulacak iOS 8’in Eylül ayına kadar Beta sürümleri sunulacak ve geliştiricilerden iOS 8’e uyum süresi tanınacak. Eylül ayında ise tüm kullanıcılara iOS 8 Final sürümü sunulacak. iOS 8’in yanında MacOS da tanıtılacak.

iphone 6

WWDC 2014’te iPhone 6’yı tanıtması hakkında söylentiler neler?

Apple’ın genelde yazılım odaklı geçen WWDC etkiliği hazırlanırken afişler de hazırlandı. nowhereelse.fr linkli bir web sitesinde sızan bilgilere göre bu afişlerin içerisinde bir de iPhone 6 afişi yer alıyor. Aşağıda gördüğünüz afişteki iPhone 6’nın daha önce iPhone 6 Sızıntıları başlığında bahsettiğimiz prototipler ile benzer olduğunu görmek de mümkün.

Sızıntılar içerisinde iPhone 6’nın biri büyük biri küçük olmak üzere 2 modelinin olacağı iddia ediliyordu. Bu ürünlerden birinin WWDC 2014‘de tanıtılabileceği de düşünülüyor.

WWDC 2014 etkinliğini Mobil Amca Twitter hesabından da takip edebilirsiniz.

[social link=”https://twitter.com/MobilAmca” icon=”62218″]

iphone 6 2

Görüntülemeler
76
Konu Kategorileri:
iOSMobil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.