Apple İLE İLGİLİ İÇERİKLER:
77 İÇERİK

Gün içerisinde zamanımızın büyük çoğunluğunu birileriyle mesajlaşarak geçiriyoruz. Bu mesajların bir kısmı bizim için büyük önem taşıyabili..

Apple kampı, yaz boyunca çocuklara mağazalarda çeşitli eğlenceler sunan bir etkinliktir. Kodlama, müzik, yaratıcılık, film yapımı, sanat ve tasarım..

Geçtiğimiz günlerde WWDC 2019 etkinliğinde duyurulan iOS 13 hakkında yeni bilgiler geliyor. iOS 13 ile bazı iPhone modellerinde aynı anda hem arka hem ö..

Apple WWDC 2019

Apple’ın her yıl düzenlediği WWDC etkinliği bu yıl da 3-6 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleştiriliyor. Yeniliklerine her yıl bir yenisini kadan ..

iPhone kullananların yol arkadaşı iTunes için yolun sonu görünüyor. Apple’ın en önemli servislerinden birisi olan iTunes’in kaldırılacağ..

Bir süre önce Apple’ın yaptığı bir açıklama gündemi oldukça meşgul etti. Eski iPhone modellerinin bilinçli olarak yavaşlatıldığını itiraf ed..

Apple, kullanıcılarına yeni güncellemesi olan iOS 11.2 Beta 6’yı sundu. Peki bu güncelleme ile beraber iOS kullanıcılarını ne gibi yenilikler bekliy..

iPhone 8, iPhone 8 Plus ve iPhone X, Apple’ın kablosuz şarj desteği bulunan modelleri olarak bu yıl karşımıza çıktı. Bu modelleri için bir güncell..

Duyurulmasının ardından sorunları ile gündemden düşmeyen iPhone X, firmanın bazı sorunları doğrulaması ile bekleyenleri düşündürüyor. Ekran yan..