• 1534 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Apple’dan Yeni iPhone X Reklamı!

Bu yılın en fazla dikkat çeken ve öne çıkan telefonlarından biri olan iPhone X’e özel reklam hazırlandı. Yayınlanan reklam filminde sadece iPhone 8 Plus ve iPhone X’de bulunan portre aydınlatma moduna odaklanılıyor.

Hem fiyatıyla hem de genel özellikleri itibariyle çok ses getiren bir model olan iPhone X, geçtiğimiz sene Apple’ın 10. Yılına özel olarak çıkartılarak Eylül ayında tanıtılmıştı. Çerçevesiz ekran tasarımıyla oldukça beğenilen bu modelin yeni reklamında ağırlıklı olarak kamera detaylarına değiniliyor.

İlk olarak 2 sene önce piyasaya sürülen iPhone 7 Plus’da bulunan portre modu, daha da yenilenerek portre aydınlatma özelliği ile birlikte Apple’ın yeni modelinde de yer verildi. Bu özellik şuanda iPhone 8 Plus ve iPhone X’de bulunuyor. Kişilerin yüz detaylarını hesaplamayabilmesi için özel algoritmalardan faydalanıyor. Yani doğal ışığın yanı sıra sahne, stüdyo ve kontur ışığı gibi farklı birçok modu bulunuyor.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

527 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.