Asphalt 8 Airborne Yayınlandı! – iOS En İyi Yarış Oyunu

Asphalt-8-Airborne.jpg

Asphalt 8: Airbone App Store’da ki kaliteli araba yarışlarına bir yenisi daha geliyor ! Asphalt’ın son oyununolan 8.oyun bana kalırsa App Store da yeri almış en kaliteli araba yarışın oyunlarından.

Klasik araba yarışlarından sıkıldıysanız eğer Asphalt 8 tam size gore. Çünkü diğer oyunlara kıyasla 3-2-1 go yazısından Finish yazısına kadar klasik bir kim 1.olacak yarışı yapmıyoruz. Yarışımızın içine biraz havalı ve artistik sürüş katmamız gerekiyor.

Oyunda dikkatimi çeken en iyi şeylerden biri Bugattisi’nden Lamborghini’sine kadar araba çeşitlerinin çok olması. Ayrıca yarışlarımız 9 farklı mekanda geçiyor. Bu mekanlar arasında Nevada çölünden tut. Venedik’e oradan İzlandaya kadar çeşitli yerlerde geçiyor yarışlarımız.

asphalt8 airborne 3__4

Asphalt 8 :Airborne oyununuzda bu seride ilk defa denen birşey olan online bölümünde 8 farklı yarışçıyla yani multiplayer olarak online oynayabiliyosuz ve oyun raflarda daha bugün(22 Ağustos) yer almasına rağmen online oynarken fazla beklemiyorsunuz oyuna girmek için.

Hız tutkunları için hazırlanmış 8 sezon ve 180 farklı etkinlik bize tamamen iOS cihazımıza bağlıyor. Aynı zamanda oyun o kadar gerçekçi ki arabaya verilen hasarlar ayrıntılı bi şekilde gözüküp gölge yansımaları tam anlamıyla oyunun içinde hissetiriyor bizi.

asphalt 8 airborne-_1

Oyunun Artı yanları;

  • 8 Sezon 180 etkinlik ile çeşitli oyun bölümleri
  • Lamborghini, Ferrai FXX, Bugatti Vegon gibi lüx 47 farklı araç
  • Türkçe Dil Desteği
  • Multiplayer Seçeneği
  • Universal olması

Oyunun Eksi yanları;

  • Oyunu oynayabilmemiz için Cihazımızda boş 1.5 gb olması gerekiyo yani oyunumuz baya büyük.

Oyun gerçekten grafikleri olsun içeriği olsun çok farklı özellikler sunuyor. Bu sebeple En İyi iOS Yarış Oyunu sıfatını bu oyunda kullandık.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git