• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Asus’un İlk Akıllı Saati Kavisli Olabilir

Akıllı saatler kimi zaman şıklığı, kimi zaman kolaylığı, kimi zaman ise prestiji açısından kullanıcılarını memnun ediyor. Fiyatının normal saatlerden cüzi bir miktar fazla olduğunu düşünürsek, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda serbest piyasa sayesinde pek çok akıllı saat kullanıcısına rastlayabiliriz.

Asus üreticileri bugün akıllı saatleri ile ilgili ufak bir görsel yayınladılar. Daha önce açıkladığımız üzere 3 Eylül’de IFA konferansı olacak. Asus’un bu konferansta akıllı saatini de tanıtmasını bekliyoruz. Üstelik Asus, sloganını çoktan belirlemiş görünüyor: “Zaman geçti ve biz değiştik!”.

Asus Smartwatch -1

Yayınlanan görselden akılda kalan, akıllı saatin her ne kadar kavisli olsa da, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması. Cihaz kesinlikle şu an satışta olan akıllı saatlerden farklılık gösteriyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında Asus şirketinin başkanı Jonney Shih, üretecekleri akıllı saatin kendilerine özgü tasarıma sahip olacağını söylemişti zaten.

Asus’un bu cihazı ilk başlarda 200 doları civarından satışa sunsa da, sonrasında 99 ya da 149 dolar gibi bir fiyata çekmesi bekleniyor. Böylece müşterileri daha kolay cezbedebilecekler. Umalım da fiyatındaki bu azalma, cihazın genel kalitesini etkilemesin.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.