Asus’un İlk Akıllı Saati Kavisli Olabilir

Akıllı saatler kimi zaman şıklığı, kimi zaman kolaylığı, kimi zaman ise prestiji açısından kullanıcılarını memnun ediyor. Fiyatının normal saatlerden cüzi bir miktar fazla olduğunu düşünürsek, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda serbest piyasa sayesinde pek çok akıllı saat kullanıcısına rastlayabiliriz.

Asus üreticileri bugün akıllı saatleri ile ilgili ufak bir görsel yayınladılar. Daha önce açıkladığımız üzere 3 Eylül’de IFA konferansı olacak. Asus’un bu konferansta akıllı saatini de tanıtmasını bekliyoruz. Üstelik Asus, sloganını çoktan belirlemiş görünüyor: “Zaman geçti ve biz değiştik!”.

Asus Smartwatch -1

Yayınlanan görselden akılda kalan, akıllı saatin her ne kadar kavisli olsa da, pürüzsüz bir yüzeye sahip olması. Cihaz kesinlikle şu an satışta olan akıllı saatlerden farklılık gösteriyor. Geçtiğimiz Temmuz ayında Asus şirketinin başkanı Jonney Shih, üretecekleri akıllı saatin kendilerine özgü tasarıma sahip olacağını söylemişti zaten.

Asus’un bu cihazı ilk başlarda 200 doları civarından satışa sunsa da, sonrasında 99 ya da 149 dolar gibi bir fiyata çekmesi bekleniyor. Böylece müşterileri daha kolay cezbedebilecekler. Umalım da fiyatındaki bu azalma, cihazın genel kalitesini etkilemesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git