• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Avea’dan Gençler İçin Yeni Bir Oluşum: Woops

Ülkemizde hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Avea yeni bir oluşumla karşımıza çıkıyor. Bu oluşumun ismi Woops!

Woops nedir?

Woops Avea’nın 7-25 yaş arası gençler için sunmuş olduğu yeni bir fırsat dünyasıdır. Woops’a üye olan 7-25 yaş aralığındaki gençler Woopslulara özel kampanya, paket ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Woops sadece faturasız hatlar için değil faturalı hatlar için de hizmet verecek. Bu oluşumla beraber konuşma, internet ve SMS paketlerine de çeşitlilik kazandıran Avea, 2.097.151 adet farklı seçimi sizlere sunuyor. Bu sayının büyüklüğü hakkında kafanız karışabilir. Kombinasyon – Permutasyon aklınıza getirirseniz anlam vereceksinizdir. 🙂

Woops’a nasıl üye olunur?

Woops’a üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e göndermeniz yeterli. Eğer hattınız 25 yaşından büyük birinin üstüne kayıtlı ise hiç sorun değil.

T.C. Kimlik Numaranızı 4545’e SMS atarak bu şekilde de üye olabilirsiniz. Dilerseniz 500’ü arayarak da üye olabilirsiniz.

Diğer önemli soru cevaplar ise şöyle;

[accordion title1=”Woops’a kimler üye olabilir?” text1=”7-25 yaş aralığındaki herkes Woops’a üye olabilir.” title2=”Woops’a üye olmanın avantajları nelerdir?” text2=”Örneğin en çok yemek yediğin bir restorantta bedava yemek yiyebilir, istediğin akıllı cihazı indirimlere alabilir, bütçene en uygun internet paketini alabilirsin.” title3=”Woops üyeliği nasıl iptal edilir?” text3=”IPTAL WOOPS yazıp 4545’e göndererek üyeliği iptal edebilirsin.” title4=”Woops’a kaydolduktan sonra paketim/tarifem değişecek mi?” text4=”Hayır, paketin veya ücretlendirme şeklin değişmeyecek. Sadece yeni paket, kampanya ve fırsatlardan yararlanman için bildirim alacaksın.” ]

Woops hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

Sinan

Yazar: Sinan

#editör

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

391 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

bu yazıya 54 yorum var
merve 08 Ekim 2014 / 00:36

Benim woops daki internet paketim bitti ve paketin yenilenmesi icin daha bir hafta var ben paketi iptal edip tekrar alsam olur mu acaba ?

rasit 23 Ekim 2014 / 13:09

tc kimlik numaram baskası tarafından woops üyesi yapılmıs sımdı kendım ıcın yapmak ıstedım ama baskası tarafından kullanıldıgı ıcın yapamadım hangı numara oldugunu bılmıyorum woops üyeligni nasıl iptal ettirebilirim? kendi hattım için uygulamak istiyorum

    Sinan
    Sinan 25 Ekim 2014 / 11:04

    Merhabalar Raşit,

    Kötü bir durum gerçekten. Bu sorunu çözmek için bir Turkcell İletişim Merkezine gitmenizi öneririm.

MÜGE 30 Ekim 2014 / 10:07

Merhabalar.Ben Operatörümü aveaya iki gün önce taşıdım bu woops paketine üye olmak istedim ancak meaj gönderemiyorum.Kontörüm hiç yok.Ondan dolayı mı?

vedat 10 Mayıs 2015 / 10:44

Arkadaslar aveada baska hatta bops yapildi simdi vodofoneye gectim paket yapicam tcmi istedi acaba vodofonede yapabilirmiyim eskisi devam ediyor ayni tc uzerinden

Zehra 20 Haziran 2015 / 08:06

Güzele benziyo bakalim