Avea’dan Gençler İçin Yeni Bir Oluşum: Woops

Ülkemizde hizmet veren 3 GSM operatöründen birisi olan Avea yeni bir oluşumla karşımıza çıkıyor. Bu oluşumun ismi Woops!

Woops nedir?

Woops Avea’nın 7-25 yaş arası gençler için sunmuş olduğu yeni bir fırsat dünyasıdır. Woops’a üye olan 7-25 yaş aralığındaki gençler Woopslulara özel kampanya, paket ve fırsatlardan yararlanabilecek.

Woops sadece faturasız hatlar için değil faturalı hatlar için de hizmet verecek. Bu oluşumla beraber konuşma, internet ve SMS paketlerine de çeşitlilik kazandıran Avea, 2.097.151 adet farklı seçimi sizlere sunuyor. Bu sayının büyüklüğü hakkında kafanız karışabilir. Kombinasyon – Permutasyon aklınıza getirirseniz anlam vereceksinizdir. 🙂

Woops’a nasıl üye olunur?

Woops’a üye olmak için WOOPS yazıp 4545’e göndermeniz yeterli. Eğer hattınız 25 yaşından büyük birinin üstüne kayıtlı ise hiç sorun değil.

T.C. Kimlik Numaranızı 4545’e SMS atarak bu şekilde de üye olabilirsiniz. Dilerseniz 500’ü arayarak da üye olabilirsiniz.

Diğer önemli soru cevaplar ise şöyle;

[accordion title1=”Woops’a kimler üye olabilir?” text1=”7-25 yaş aralığındaki herkes Woops’a üye olabilir.” title2=”Woops’a üye olmanın avantajları nelerdir?” text2=”Örneğin en çok yemek yediğin bir restorantta bedava yemek yiyebilir, istediğin akıllı cihazı indirimlere alabilir, bütçene en uygun internet paketini alabilirsin.” title3=”Woops üyeliği nasıl iptal edilir?” text3=”IPTAL WOOPS yazıp 4545’e göndererek üyeliği iptal edebilirsin.” title4=”Woops’a kaydolduktan sonra paketim/tarifem değişecek mi?” text4=”Hayır, paketin veya ücretlendirme şeklin değişmeyecek. Sadece yeni paket, kampanya ve fırsatlardan yararlanman için bildirim alacaksın.” ]

Woops hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı önümüzdeki günlerde duyurulacaktır.

Yazar Hakkında

26 yaşındaki editör Çukurova Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu. Özellikle teknoloji dünyasındaki yenilikleri paylaşmayı sever ve bu paylaşımlardan bir şeyler öğrenilmesini ister.

Benzer yazılar

54 Yorum

 1. rasit

  tc kimlik numaram baskası tarafından woops üyesi yapılmıs sımdı kendım ıcın yapmak ıstedım ama baskası tarafından kullanıldıgı ıcın yapamadım hangı numara oldugunu bılmıyorum woops üyeligni nasıl iptal ettirebilirim? kendi hattım için uygulamak istiyorum

  Yanıt
 2. MÜGE

  Merhabalar.Ben Operatörümü aveaya iki gün önce taşıdım bu woops paketine üye olmak istedim ancak meaj gönderemiyorum.Kontörüm hiç yok.Ondan dolayı mı?

  Yanıt
 3. vedat

  Arkadaslar aveada baska hatta bops yapildi simdi vodofoneye gectim paket yapicam tcmi istedi acaba vodofonede yapabilirmiyim eskisi devam ediyor ayni tc uzerinden

  Yanıt

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir