Bağımlılık Yapan Yeni Oyun: TwoDots

two-dots-oyun.jpg

Geçen senenin en popüler oyunlarından biri olan, ilk çıktığından itibaren 1 Milyon defa indirilen Dost’un yapımcılarından yeni bir oyun daha geliyor. İsmi TwoDots…

Dost, bir aşamadan oluşuyordu. Farklı noktaları belirli hamlelerle birleştirilerek oynanan bu oyunun aksine TwoDots daha kapsamlı bir oyun. 85 aşamadan oluşan bu oyunda Amelia ve Jacques isimli 2 karakter bulunuyor. Bu karakterlerle beraber ilerlediğiniz bu oyunda onların yol almasına katkıda bulunuyorsunuz.

two dots

Her seviyede belirlenmiş olan sayı ve renkteki noktaları birleştirerek yok etmeniz gerekiyor. Oyun tarzı olarak Candy Crash Saga’ya benzeyen bu oyun, Dots ve Cansy Crash oyunlarının karışımı olarak da anılıyor.

Oyun süresince istenilen görevleri yerine getiremediğiniz takdirde fazladan hareket ve zaman satın alabiliyorsunuz. Aynı Candy Crash’ta olduğu gibi sınırlı canınız bulunuyor. Facebook’da ki arkadaşlarınızla da yarışabileceğiniz bu oyunda şimdilik can talep edilemiyor.

TwoDots’u, Dost oyununu sevenler beğenecektir. Candy Cras tarzı yeni bir oyun arayanlar için TwoDots alternatif olacaktır. Şimdilik sadece İOS için indirilebilen bu oyun, çok yakın bir zamanda Andorid için de gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git