Bağımlılık Yaratan AA Oyunu!

aa-oyunu.jpg

Bir süredir herkesin akıllı telefonlarında oynadığı bir oyun bulunuyor. Siz oynamadıysanız bile adını mutlaka duymuşsunuzdur. AA oyunu, herkesi çıldırtan, bağımlılık haline getiren, zamanımızı çalan yeni meşgalemiz oldu. Hayırlı uğurlu olsun… 🙂

iOS ve Android için ücretsiz olan bu oyun, bir dönem herkesi sinir hastası eden Flappy Bird’i ikiye katlıyor. Eğer hala oynamadıysanız bir kez daha düşünün. Kimisi 9. Levelde takılıp kalıyor, kimisi 25’de. Bir level atlamak için günlerce uğraşabilirsiniz.Tamamen sizin performansınızla alakalı.

Oyunu anlatacak olursak;

Merkezde devamlı dönen bir top ve çemberin etrafında da siyahlar toplar var. Siyah topların arasındaki boşlukları doldurmanız gerekiyor. Siyah topların arasını alttaki toplarla doldurarak diğer levele geçebilirsiniz. Ne kadar hızlı dokunursanız o kadar çabuk doldurabilirsiniz. Bunları yapabilmeniz için zaman kısıtlaması ve can hakkı olayı yok. Sınırsız deneme şansınız bulunuyor.

Fenomen haline gelen bu oyunun ana menüsündeki Choose Level’e girerek 10 TL gibi bir ücret ödeyerek bütün bölümlerin kilidini açabiliyorsunuz.

AA oyunu detaylı anlatan video incelemesi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git