• 1530 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

BBM Windows Phone’a Geliyor!

Windows Phone kullanıcıları için de sevindirici bir haber ortaya çıktı. BlackBerry Ceo’sunun yaptığı açıklamaya göre yakın bir zamanda BlackBerry Messenger, Windows Phone içinde kullanılabilir olacak.

BlackBerry’nin Ceosu John Chen tarafından yapılan açıklamada BBM’in Temmuz ayında indirilebileceği belirtildi. 2013 senesinde hem Android hem de İOS için yayınlanan BBM, o dönemin en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olmuştu. Windows Phone için özelliklerinin nasıl olacağı henüz belli değil. Android ve İOS için iyi bir başarı gösteren BlackBerry Messenger, Windows Phone için nasıl sonuçlar gösterecek göreceğiz.

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp’ın kullanıcı sayısının artmasından sonra başarısında düşüş yaşayan BBM, resmi çıkış yaparak kısa bir süre içinde Android ve İOS işletim sistemli cihazlarda 10 milyon defa indirilmişti.

Bu iki işletim sistemi için iyi bir başarı yakalayan BBM, Windows Phone’na da gelerek hedef kitlesini daha da arttırmayı düşünüyor. Windows Phone’da istediği başarıyı yakalayamazsa BBM için yolun sonu gözüktü denilebilir.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

523 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.