• 1528 içerik
  • 24 kategori
  • 2954 yorum

Bilek Hareketiyle Kamerayı Açmak: QuickCamera

Moto X’da bulunan en dikkat çekici özelliklerden biri de tek bilek hareketiyle kamerayı açabilmek. Bu özelliği sizde kendi telefonunuza taşımak istiyorsanız tek bir uygulama ile bu mümkün.

Motorla’nın görsel açıdan dikkat çeken Moto X modeli, kamerayı tek hamlede açmak gibi özelliği ile dikkat çekmişti. Mobil geliştirici Suyash Srijan, bu uygulamayı Android modellerin tümüne sunabilmek için QuickCamera uygulamasını çıkardı. Bu uygulama sayesinde Moto X’de ki bu özellik bütün Andorid işletim sistemli cihazlara da eklenebilecek.

QuickCamera uygulaması Android 4.0 ve daha yüksek sürümün yüklü olduğu bütün cihazlara kurulabiliyor. Tek hamlede kamerayı açmanızı sağlayan bu uygulamanın ayarlarında hareketin hassasiyetini ve hızını ayarlayabiliyorsunuz.

Bu uygulamanın şimdilik açık alfa sürümü bulunuyor. Geliştirme sürecine dahil olup uygulamayı indirebilmeniz için ilk olarak Google hesabınızla Google+’ya, sonra da QuickCamera Google+ topluluğuna katılmanız gerek. Daha sonra bu uygulamayı Google Play Stora’dan ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Funda

Yazar: Funda

#editör

Eskişehir Anadolu Üni. Kimya mezunu. Kimya onun için vazgeçilmez olsa da, Medya ve Teknolojiye ilgisini geliştirerek, hayatına bu yönde devam etmekte.

521 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.