Bilgi Yarışması Önerisi: Rengo Bilgi Yarışması

Eğlenceli, farklı ve rekabet ortamının bir arada bulunduğu “RENGO” bilgi yarışmaları kategorisinde adını ezberletecek gibi görünüyor. Uygulama marketlerinden ücretsiz şekilde indirilebilen Rengo Bilgi Yarışması online bir oyun deneyimi sunuyor. Yani karşınızda bulunan rakibiniz de sizin gibi bilgisini sınamak isteyen gerçek bir oyuncu.

RENGO Nasıl Oynanır?

Oyuna katılım için üyelik formunun doldurulması gerekiyor. Üyelik esnasında kişisel herhangi bir veri oyunculardan talep edilmiyor. Üye olduktan sonra oyuna katılım yapılarak size uygun bir rakibin gelmesi bekleniyor.

Oyun pratiğinde ise ilk olarak cevap şıkları gösteriliyor ve bu şıklar üzerinden varsayımda bulunarak belirli bir puanı riske etmeniz isteniyor. Burada tam da önemli olan nokta ne kadar puanı riske edeceğiniz. Çünkü riske ettiğiniz puan kadar doğru cevap verdiğinizde altın kazanmanız ve aynı şekilde yanlış cevap verdiğinizde kayıp yaşamanız. 5 soru cevaplanması neticesinde toplam olarak en fazla puanı kazanan oyuncu o oyun serisinden galip ayrılmış oluyor.

Her soruda yüksek bir risk almak veya her soruda düşük bir riskle devam etmek oyunu kaybetmenize sebep oluyor. Oyun içerisinde altınınız biterse bonus seçeneklerinden reklam izleyerek mevcut altınlarını biriktirebilir ve joker satın alarak kendilerine avantaj sağlayabilirler. Ek süre +5 saniye ve Şık eleme joker haklarıyla oyunda ciddi avantaj elde edilebiliyor.

Oyunu Android buradan, iOS için ise  buradan edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git