BiTaksi nedir? Nasıl kullanılır?

bitaksi-3.jpg

BiTaksi uygulaması ile bir tıkla taksinizi kapınıza çağırmak çok kolay.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatın kolaylaştığını inkar etmek olanaksızdır her halde… Akıllı telefonların yaygınlaşması ile insan hayatını kolaylaştıracak uygulamalardan birisi de BiTaksi.

BiTaksi uygulaması ile taksinizi bir tık ile ayağınıza kadar çağırabiliyorsunuz. Nasıl mı, buyrun;

BiTaksi uygulaması nasıl kullanılır?

Uygulamayı kullanmak için öncelikle aşağıdaki Google Play ve iTunes butonlarından uygulamayı akıllı cihazımıza yüklüyoruz. Daha sonra aşağıdaki fotoğraflarda görüldüğü gibi bir anlatım size yapılıyor.

[ot-caption title=”Bitaksi Uygulaması Kullanımı” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2014/01/bitaksi-1.jpg”]

[ot-caption title=”Bitaksi Uygulaması Kullanımı” url=”https://www.mobilamca.com/wp-content/uploads/2014/01/bitaksi-2.jpg”]

Uygulama oldukça basit, sarı butona basıyorsunuz ve taksi bulunduğunuz yere geliyor. Kaç dakikada geliyor, nereden geliyor, kim geliyor hepsini uygulamanın ana ekranında bulabiliyorsunuz.

BiTaksi uygulamasının kötü bir yanı var ki; o da şimdilik sadece İstanbul için geçerli olması.  Önümüzdeki aylarda uygulamanın diğer bazı büyük şehirler için de hazırlanacağını bekliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Yukarı git