• 1527 içerik
  • 24 kategori
  • 2947 yorum

Black Friday İndirimleri Steam Kullanıcıları İçin Başladı!

Bilindiği üzere Black Friday, ABD’de Şükran Günü olarak kutlanan günden sonra gelen ilk Cuma gününe verilen isim. Bu önemli günde mağazalar çok erken açılıp çok geç kapanmalarının yanı sıra, inanılmaz indirimlerle kullanıcıları da kendilerine çekerler. Öyle ki, son 7 yılda bugün indirim yapan şirketlerin kârlarının sürekli artış yaşamış olması, tesadüf olamaz.

Black Friday her ne kadar 1 gün olsa da, çevrimiçi alışveriş siteleri genelde 1 hafta gibi uzun bir sürece yayarak çok çeşitli ürünleri indirime sunuyorlar. Oyun sektörünün önde gelen istemcisi Steam de, kullanıcılarına birbirinden büyük indirimler sunarak 25 Kasım itibariyle “Exploration Sale” adı altında Black Friday’i başlattı.

Steam 2015 Black Friday

25 Kasım ile 1 Aralık tarihleri arasında %90’lara varan indirimlerin yer aldığı Steam Black Friday haftasında denemeniz gereken tonla oyun var. Öne çıkan oyunlar olarak efsaneler arasına girmiş Counter Strike: Global Offensive ve Skyrim’i bir kenara bırakırsak, kesinlikle denemeniz gereken H1Z1, Cities: Skylines, Payday serileri ve Portal serileri gibi oyunları da öneriyoruz. İndirimlere topluca bakmak isterseniz BU linki kullanabilirsiniz.

Gönül ister ki indirimde olan 8835 oyunun tamamını oynayıp deneme fırsatı bulalım. Ekonominiz el verdiğince alışveriş yapmanızı tavsiye eder, iyi eğlenceler dileriz.

Cem

Yazar: Cem

#editör

Cem Yılmaz, 25 yaşında ve çevre mühendisi. 1995 Yılından beri bilgisayar ve 2003 yılından beri internet kullanıcısı olan yazar dostunuz; bilgisayar oyunları, basketbol ve animelere karşı ilgi duymakta. Namık Kemal Üniversitesi'ni bitiren yazar, intermediate seviyesinde İngilizce'ye sahip. Ayrıca yazar, boş zamanlarında bol bol twitch.tv/cemgineer adresinde yayın yapmakta ve MobilAmca Youtube kanalı için videolar hazırlamaktadır.

151 yazı yazmış
Profilini Gör
YORUM YAP

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.